Krzyż dotarł na Giewont [GALERIA]

Jarosław Aleksander | 20 Jul 2020 Pielgrzymka Michała Ulewińskiego dotarła na szczyt Giewontu. Pątnikowi na górskim etapie pielgrzymki pomagali turyści i przyjaciele.

Gwałty, grabież, pobicie. Dramat zakonnic

Redaktor | 18 Jul 2020 Nieznani sprawcy wdarli się do klasztoru Córek Maryi niedaleko stolicy Ugandy żądając pieniędzy i kosztowności. Niektóre z 50 przebywających tam zakonnic zostały pobite i zgwałcone. Skradziono pieniądze i cenne przedmioty.

Terenowy samochód dla sióstr

Redaktor | 14 Jul 2020 Zgromadzenie Sióstr św. Dominika zbiera fundusze na zakup samochodu dla misji w Kamerunie. Po uspokojeniu się sytuacji pandemicznej, zwłaszcza w Domach Pomocy Społecznej siostry zwracają uwagę na swoje misje. Jedna z nich pilnie potrzebuje samochodu terenowego.

Duda, Trzaskowski. Liczy się każdy głos

Jarosław Aleksander | 12 Jul 2020 Wynik wyborczy jest wciąż otwarty ale wyniki z godziny 21.00 póki co Prezydent Andrzej Duda ma przewagę 0.9% głosów. Wybory te pokazały jak jesteśmy blisko progu za którym wartości tradycyjne zostaną antywartościami a „nowoczesne” antyrodzinne wypaczone poglądy i pomysły staną się obowiązującą „racją stanu”. Już nie Polską ale marginalnych środowisk i obcych...

Tornister pełe uśmiechów

Jarosław Aleksander | 11 Jul 2020 XII edycja akcji Caritas „Tornister pełen uśmiechów” to ponad 300 laptopów przeznaczonych dla świetlic, domów dziecka i placówek edukacyjnych.