Robt pracuje w Watykanie

BR | 5 Aug 12:54 Watykańska apteka przeszła w ostatnich latach gruntowną modernizację. Od poniedziałku leki wydają tam roboty.

Życie po śmierci [KSIĄŻKA]

Krzysztof Drozdowski | 1 Aug 07:43 Książka „Życie po śmierci” jest pierwszym w Polsce teologicznym śledztwem dotyczącym śmierci klinicznej, w tym doświadczenia NDE, czyli near-death experience.

Czarnoskóry homoseksualista nowym superbohaterem dla dzieci

Redaktor | 17 Jul 17:19 BAFTA (Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych) to wpływowa organizacja zajmująca się produkcjami telewizyjnymi, kinowymi oraz grami komputerowymi. Ustaliła ona nowe „poprawne” wytyczne dla producentów gier. Nowymi wzorcami dla dzieci muszą być, NIE białe oraz NIE heteroseksualne postacie.

Kardynał skazany za pedofilie. Zapiski z celi

Jarosław Aleksander | 12 Jul 13:47 Kardynał George Pell skazany a następnie uniewinniony za czyny seksualne wobec nieletnich wspomina swoje 400 dni spędzonych za kratami. „Mój czas w więzieniu” to jego tekst opublikowany w amerykańskim piśmie „First Things”.

Bóg naszych ojców i dziś jest nad nami...

Redaktor | 10 Jul 19:09 Rzekł tedy Pan: „Krzyk na Sodomę i Gomorę wzmógł się, a grzech ich stał się zbyt ciężki. Zstąpię i obaczę, czy według krzyku, który mię doszedł, uczynków swych się dopuścili, czy też nie tak jest, abym wiedział.”

Biskup mówi na kogo głosować

Jarosław Aleksander | 9 Jul 13:35 Biskup Ignacy Dep przewodniczący Rady ds. Apostolstwa Świeckich KEP wskazał na jakiego kandydata powinien głosować katolik. Wybór jest prosty.

Lekceważenie pandemii to igranie z ogniem

Redaktor | 4 Jul 13:35 Przewodniczący Papieskiej Akademii Życia Abp Vincenzo Paglia udzielił wywiadu Radiu Watykańskiemu. Wypowiedział w nim ważne słowa dotyczące pandemii.

Kościół to nie biznes, ale …

Jarosław Aleksander | 3 Jul 19:09 Kard. Georg Pell były szef Sekretariatu ds. Gospodarczych Stolicy Apostolskiej który przygotował reformę finansów Watykanu wypowiedział się na temat roli i miejsca pieniędzy w kościele. Kościół to nie biznes ale nie usprawiedliwia to niegospodarności – stwierdził.

Z Janem Pawłem II do nieba. W Bydgoszczy to możliwe

Jarosław Aleksander | 29 Jun 10:49 Podczas wizyty Ojca Świętego w Bydgoszczy dla Jego potrzeb sprowadzono specjalną windę. Nie stoi ona w muzeum, nie zniknęła w zapomnianym magazynie czy skupie złomu. Wciąż pracuje i możemy z niej korzystać nawet nie wiedząc o jej przeszłości.