Ojciec Leon Knabit wrócił do zdrowia. Był zakażony koronawirusem

mk | 11 Nov 12:44 Chwała i dziękczynienie najwyższemu Bogu, że wysłuchał tylu modlitw życzliwych Osób i dzisiaj, w rocznicę poświęcenia bazyliki Jana na Lateranie, odesłał mnie ze szpitala do klasztoru - napisał we wtorek (10 listopada) na Facebooku znany benedyktyn, o. Leon Knabit. Zakonnik w październiku trafił na oddział covidowy.

Homilia o grzechu głupoty

Redaktor | 9 Nov 09:41 "Mądrość łatwo dostrzegą ci, którzy ją miłują, i ci ją znajdą, którzy jej szukają".

Radom: Pomimo Covid-19 kapelani są przy łóżkach chorych

Redaktor | 5 Nov 18:00 Boli mnie, kiedy słyszę o pacjentach odchodzących bez naszej posługi – powiedział ks. Mirosław Bandos, kapelan w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. W dobie koronawirusa kapelani szpitalni znaleźli się w nowej sytuacji. Posługa jest ograniczona w stosunku do osób zakażonych lub podejrzanych o zakażenie.

Premier skomentował wyrok TK w sprawie aborcji eugenicznej

Redaktor | 27 Oct 09:48 Premier Mateusz Morawiecki odniósł się w trakcie konferencji prasowej do wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej. Apelował również o spokój i opanowanie w nawiązaniu do wczorajszych protestów na ulicach miast.

III Forum Młodych "Ogień z nieba"

BR | 27 Oct 07:43 III Forum Młodych "Ogień z nieba" to czas konferencji, świadectw, muzyki i modlitwy. W tym roku ze względu na pandemię nie odbędzie się ono stacjonarnie, lecz online.