Ambasador Izraela o św. Janie Pawle II

Jarosław Aleksander | 16 Aug 15:33 W rozmowie z jednym z portali polonijnych, ambasador Alexander Ben Zvi zaznaczył, że Jan Paweł II zrobił bardzo dużo dla dialogu chrześcijańsko-żydowskiego.

Robt pracuje w Watykanie

BR | 5 Aug 12:54 Watykańska apteka przeszła w ostatnich latach gruntowną modernizację. Od poniedziałku leki wydają tam roboty.

Życie po śmierci [KSIĄŻKA]

Krzysztof Drozdowski | 1 Aug 07:43 Książka „Życie po śmierci” jest pierwszym w Polsce teologicznym śledztwem dotyczącym śmierci klinicznej, w tym doświadczenia NDE, czyli near-death experience.

Czarnoskóry homoseksualista nowym superbohaterem dla dzieci

Redaktor | 17 Jul 17:19 BAFTA (Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych) to wpływowa organizacja zajmująca się produkcjami telewizyjnymi, kinowymi oraz grami komputerowymi. Ustaliła ona nowe „poprawne” wytyczne dla producentów gier. Nowymi wzorcami dla dzieci muszą być, NIE białe oraz NIE heteroseksualne postacie.

Kardynał skazany za pedofilie. Zapiski z celi

Jarosław Aleksander | 12 Jul 13:47 Kardynał George Pell skazany a następnie uniewinniony za czyny seksualne wobec nieletnich wspomina swoje 400 dni spędzonych za kratami. „Mój czas w więzieniu” to jego tekst opublikowany w amerykańskim piśmie „First Things”.

Bóg naszych ojców i dziś jest nad nami...

Redaktor | 10 Jul 19:09 Rzekł tedy Pan: „Krzyk na Sodomę i Gomorę wzmógł się, a grzech ich stał się zbyt ciężki. Zstąpię i obaczę, czy według krzyku, który mię doszedł, uczynków swych się dopuścili, czy też nie tak jest, abym wiedział.”