16 marca rozpocznie się nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego

Redaktor | 15 Mar 11:42 Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki zaprasza do włączenia się w modlitwę nowennową „Akcja 21:20”. Będzie to odmawiana po Apelu Jasnogórskim modlitwa w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego, zanoszona za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli i bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Nowenna rozpocznie się 16 marca a zakończy 24...

Odkryj Moc Rekolekcji w Czasie Wielkiego Postu

Redaktor | 11 Mar 16:44 W okresie Wielkiego Postu, który rozpoczyna się wraz ze Środą Popielcową, wiele osób poszukuje sposobów na pogłębienie swojej wiary, nawrócenie się oraz przygotowanie duchowe do świąt Wielkanocnych. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi, które mogą pomóc w osiągnięciu tych celów, są rekolekcje.

Różaniec wynagradzający za grzechy aborcji

Redaktor | 11 Mar 08:08 Fundacja Pro-Prawo do Życia zaprasza na wspólny różaniec wynagradzający za grzech aborcji. Modlitwa różańcowa odbędzie się na Rondzie Grunwaldzkim w Bydgoszczy, w środę (20 marca) o godz. 17:15. Z powodu strajku rolników Różaniec wynagradzający za grzechy aborcji nie odbędzie się w planowanym terminie.

Konferencja dla Kobiet „Śladami kobiet w Biblii”

Redaktor | 8 Mar 08:12 „Śladami kobiet w Biblii” to cykl spotkań o kobietach w Biblii, prowadzony przez Magdę Grabowską. Część I: Pięcioksiąg odbędzie się w sobotę, 9 marca w Domu Polskim w Bydgoszczy (ul Grodzka 1).