Ewangelia na każdy dzień (30 lipiec)

Redaktor | 30 Jul 07:20 Dzisiejsze czytanie, psalm i Ewangelia oraz komentarze Bractwa Słowa Bożego na 30 lipca. (Mt 11,25) Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że tajemnice królestwa objawiłeś prostaczkom.

Imieniny Pasterza Diecezji Bydgoskiej

Redaktor | 25 Jul 12:33 Z okazji święta Patrona składamy na ręce JE Biskupa Krzysztofa Włodarczyka najlepsze życzenia od Redakcji i Wydawców portalu Katolicka Bydgoszcz obfitych łask Bożych i opieki Matki Bożej Pięknej Miłości.

"Muzyczny obóz" na zaproszenie przemyskiej Caritas.

Redaktor | 24 Jul 17:22 Istnieje wiele państwowych projektów dla aktywnego odpoczynku dzieci z Ukrainy - uchodźców wojennych (z terenów bezpośrednich działań wojennych) przebywających w Polsce z powodu wojny. Jest to zupełnie zrozumiałe, że Polskie państwo otacza opieką te dzieci, mieszkające tymczasowo w Polsce z przyczyny wojny - nie wiadomo jak długo bo trudno określić ile będzie trwała wojna -...

Niesamowite turnusy dla dzieci z Ukrainy

Redaktor | 23 Jul 21:09 900 kilometrów wycieczek dla 230 uczestników pięciu turnusów pięciodniowych chrześcijańskich obozów. Nie dla wszystkich są dostępne wyjazdowe turnusy w atrakcyjnych miejscowościach, ponadto małym dzieciom jest trudno wyjeżdżać na kilka dni bez rodziców.