Weekend u Duchaczy [WIDEO-ZAPROSZENIE]

Jarosław Aleksander | 21 Oct 19:54 Wspólnota Duchaczy w Bydgoszczy zaprasza na spotkania weekendowe wszystkich młodych ludzi rozpatrujących swoje powołanie i drogę życiową.

Trwa „Nowenna Życia”. Także online [VIDEO]

Redaktor | 19 Oct 14:05 Od 13 do 21 października trwa internetowa nowenna za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji sędziów Trybunału Konstytucyjnego, którzy 22 października będą decydowali o przepisach aborcyjnych.

Większe obostrzenia dla uczestników liturgii w strefach czerwonej i żółtej

Redaktor | 16 Oct 08:34 Od niedzieli 17 października obowiązywać będą nowe zasady podczas uroczystości religijnych – zdecydował w czwartek rząd. W strefie żółtej w czasie sprawowanych liturgii będzie mogło przebywać w kościele maksymalnie 1 osoba na 4 mkw. W strefie czerwonej będzie mogło przebywać maksymalnie 1 osoba na 7 mkw powierzchni świątyni.

Dziś rozpoczyna się Kongres Kultury Chrześcijańskiej nt. dialogu

Redaktor | 15 Oct 07:08 Naukowcy, ludzie kultury i przedstawiciele Kościoła z Polski i zagranicy będą uczestnikami VI Kongresu Kultury Chrześcijańskiej, którego obrady rozpoczną się w czwartek, 15 października na KUL. Hasłem tegorocznego kongresu są „Przestrzenie dialogu. Chrześcijańska inspiracja dla kultury spotkania”. Obrady potrwają do niedzieli 17 października.