UWAGA: zmasowane kontrole policji w kościołach

Jarosław Aleksander | 30 Aug 08:01 Policja na polecenie Ministerstwa Zdrowia wspólnie z Sanepidem rozpoczęła masowe kontrole kościołów. Wojewódzkie Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne w całym kraju apelują by księżą podczas Mszy Świętej przypominali o obowiązku noszenia maseczek i dystansie między wiernymi.

Sensacyjne odkrycie! List od Jana Bosko

Jarosław Aleksander | 30 Aug 07:17 W archiwum salezjanów w Brazylii odnaleziono nieznany list św. Jana Bosko z 1885 roku. Przy okazji przypomniano o wizji św. Jana Bosko na temat przeniesiona stolicy z Rio de Janeiro do nowego miasta, Brazylii.

Imieniny Częstochowskiej Matki

Jarosław Aleksander | 27 Aug 08:37 W dniu święta Matki Bożej Częstochowskiej odbyły się uroczystości odpustowe na Jasnej Górze. Specjalne słowa do przybyłych wiernych skierował Prymas Polski Abp Wojciech Polak.

Nieetyczne szczepionki na wirusa

Jarosław Aleksander | 26 Aug 14:26 Biskupi kościołów chrześcijańskich w Australii zaprotestowali przeciwko zakupowi przez rząd tego kraju szczepionek na koronawirusa wyprodukowanych przy użyciu ludzkich komórek pozyskanych w wyniku aborcji.