Papież: wykluczeni powinni stać się twórcami swojego losu

Redaktor | 22 Nov 10:20 "Nie bójcie się odważnie przebywać pośród konfliktów i rozdroży historii, aby namaszczać je wonią Błogosławieństw” – te słowa skierował Papież w przesłaniu skierowanym na zakończenie trzydniowego spotkania pod hasłem "Ekonomia Franciszka", które w formie online odbywało się w Asyżu.

Całkowity zakaz Komunii Świętej! Pomysł posłanki Jaśkowiak

Redaktor | 21 Nov 23:01 Poseł Koalicji Obywatelskiej i była żona prezydenta Poznania Joanna Jaśkowiak chce całkowicie zakazać udzielania Komunii Świętej. Wszystko pod pretekstem domniemanej pandemii koronawirusa. Polityk zwróciła się w tej sprawie z interpelacją do Ministerstwa Zdrowia. Parlamentarzystka KO twierdzi, że obowiązujące obecnie limity oraz używane środki higieny i ochrony, a także...

Ojciec Maciej Sierzputowski obejmuje urząd proboszcza

mk | 14 Nov 22:18 Ojciec Maciej Sierzputowski CSSp w niedzielę (15 listopada) obejmie probostwo parafii pw. Ducha Świętego w Bydgoszczy (ul. Glinki 40). Na urząd zostanie wprowadzony podczas Mszy świętej o godz. 11.00. Transmisja będzie dostępna online.

Wanda Wasilewska zamiast św. Jana Pawła II. Szokujące propozycję „strajku kobiet”

Jarosław Aleksander | 14 Nov 22:16 Po dyskusyjnych publikacjach dotyczących kardynała Dziwisza i otoczenia Jana Pawła II przez Polskę przetacza się akcja zmian nazw ulic, placów czy szkół noszących imię papieża Polaka. W kilku miastach przeprowadzono akcję sabotażu oraz zbiera się podpisy pod petycjami dotyczącymi zmian nazw. Niektóre propozycje zaskakują.

Parafia pw. św. Mikołaja w Łabiszynie

BR | 13 Nov 22:38 Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

Biblia jest egzorcyzmem

Redaktor | 13 Nov 22:36 Wszyscy przeznaczeni są do życia po śmierci. Ale nie wszyscy z tej szansy korzystają. Uwierzyć w boskość Jezusa, zaufać Mu tak mocno, by Jego słowa i przykład zmieniały na lepsze moje życie. Tego chcę. Dla siebie i dla ciebie.

Wzajemne trwanie w sobie winnego krzewu i latorośli

Redaktor | 13 Nov 22:36 Módlmy się dzisiaj w intencji uczniów, młodzieży uczącej się i nauczycieli, którzy muszą znajdować nowe sposoby, żeby prowadzić dalsze nauczanie — oby Pan pomagał im w tej drodze, dawał im odwagę, a także piękny sukces.

Duch Święty przypomina nam dostęp do Ojca

Redaktor | 13 Nov 22:34 Dzisiaj naszą modlitwą obejmujemy bardzo liczne osoby, które sprzątają szpitale, ulice, które opróżniają kubły na śmieci, które chodzą do domów, żeby wynosić śmieci — to jest praca, której nikt nie zauważa, a jest to praca konieczna, żeby przeżyć. Niech Pan im błogosławi, niech im pomaga.