Ogłoszenia duszpasterskie parafii Świętej Trójcy w Bydgoszczy

kd | 20 Oct 13:03 Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

Ogłoszenia duszpasterskie z parafii p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Bydgoszczy

kd | 20 Oct 11:25 Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

Ogłoszenia duszpasterskie z parafii p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego w Bydgoszcz

kd | 20 Oct 11:21 Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

Większe obostrzenia dla uczestników liturgii w strefach czerwonej i żółtej

Redaktor | 16 Oct 08:34 Od niedzieli 17 października obowiązywać będą nowe zasady podczas uroczystości religijnych – zdecydował w czwartek rząd. W strefie żółtej w czasie sprawowanych liturgii będzie mogło przebywać w kościele maksymalnie 1 osoba na 4 mkw. W strefie czerwonej będzie mogło przebywać maksymalnie 1 osoba na 7 mkw powierzchni świątyni.

III edycja konkursu Liturgia Benedicta

Redaktor | 9 Oct 18:19 Diecezjalna Diakonia Liturgiczna Ruchu Światło-Życie zaprasza do udziału w III edycji konkursu “Liturgia Benedicta” uczniów klas VII, VIII oraz szkół średnich.

Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Diecezji Bydgoskiej zaprasza do nowej formacji!

Redaktor | 1 Oct 09:06 Aby umożliwić Służbie Liturgicznej głębsze poznanie Eucharystii – Wielkiej Tajemnicy Wiary duszpasterstwo zaprasza na spotkania formacji stałej wszystkich, którzy posługują w jakikolwiek sposób w liturgii Kościoła (od ministrantów, lektorów, ceremoniarzy, po członków chórów, scholi, zakrystianów i nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej). Zapraszają także kapłanów, aby...