Felieton 7 Nov 2019 | Redaktor
Zaproszenie na I Forum Młodzieży Diecezji Bydgoskiej

Znać Jego głos… [FELIETON]

Felieton 30 Apr 13:04

Dokąd zmierzasz, szkoło?

Felieton 21 Apr 07:46

I Forum Młodzieży Diecezji Bydgoskiej "Razem, ku przyszłości!" -

  • to nowa inicjatywa w naszym mieście, która dotyczy młodzieży.

Ideą Forum jest zaproszenie do otwartej dyskusji na tematy i problemy ważne dla młodych ludzi, takie jak poczucie własnej wartości, seksualność, rodzina, współczesne uzależnienia.

Organizatorem wydarzenia jest Młodzieżowa Rada Programowa Diecezji Bydgoskiej wraz z Prymasowskim Instytutem Kultury Chrześcijańskiej im. Stefana kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy. Patronat nad Forum objął Wydział Pedagogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Wydarzenie jest przeznaczone nie tylko dla młodzieży, ale także dla wychowawców, nauczycieli, katechetów, rodziców, dziadków, duchownych - aby lepiej mogli zrozumieć, czym żyją ich podopieczni i owocnie z nimi współpracować.

Forum składa się z 3 zasadniczych części: panelu konferencyjnego, panelu warsztatowego, panelu dyskusyjnego. Wszystko dopełnione modlitwą, muzyką i świadectwami.

Przewodnikami w podejmowaniu tematów będą specjaliści, którzy z młodzieżą pracują na co dzień, np. ks. prof. dr hab. Krzysztof Pawlina, ks. dr hab. Mirosław Gogolik, dr Elżbieta Okońska.

I FORUM MŁODZIEŻY DIECEZJI BYDGOSKIEJ "Razem, ku przyszłości!" odbędzie się 15-17 listopada w Domu Jubileuszowym przy ul. Bołtucia 7.

Zapisy i wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na specjalnej stronie wydarzenia:

www.mlodziezbydgoszcz.pl

oraz na facebooku:

fb.com/forum.mlodziezy.bydgoszcz

Diecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego MARTYRIA

ul. Bołtucia 5

85-796 Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor