Felieton 17 Nov 2017 | Redaktor
Zapowiedź cyklu ciekawych artykułów o rodzinie.

Jestem mężatką od 46 lat... Krystyna Jedynak

 Drodzy Czytelnicy portalu Katolicka Bydgoszcz,

Pragniemy poinformować, iż rozpoczynamy publikację cyklu ciekawych artykułów poświęconych rodzinie. Autorką tych analiz jest pani Krystyna Jedynak, która ma za sobą doświadczenie 46 lat życia w małżeństwie! Takie świadectwo oparte dodatkowo na czynionym przez autorkę merytorycznym badaniu tematu jest dla wszystkich nas bezcenne. A o to jak przedstawia się sama autorka:

Pragnę przedstawić państwu cykl artykułów na temat małżeństwa i rodziny. Artykuły te powstały w oparciu o własne doświadczenia i współczesną literaturę psychologiczną na ten temat. Jestem mężatką już od 46 lat. Mam dwie dorosłe córki, które założyły już swoje rodziny a owocem tego jest sześcioro wnuków. Z wykształcenia jestem lekarzem i w tym zawodzie pracuję ponad 40 lat. Od 30 lat jestem zaangażowana w działalność duszpasterską rodzin. Sprawy miłości, małżeństwa i rodziny są zawsze aktualne i należące do najważniejszych pytań każdego pokolenia. Celem tych artykułów jest bardzo konkretne przyjrzenie się małżeństwu i rodzinie, pośród napięć i rzadkich chwil, kiedy naprawdę możemy się zatrzymać.

Nigdy nie jest za późno, by dostrzec na nowo najbliższego człowieka, odkryć wzajemną obecność, podjąć dialog. Zaproszone są do tego wszystkie małżeństwa, które pragną aby ich życie było coraz bogatsze, by się nieustannie rozwijało, niezależnie od tego, czy mają one za sobą kilka lat wspólnego życia, czy też obchodzą już swe małżeńskie jubileusze.

                                       Krystyna Jedynak

Pierwszy artykuł, w którym dowiemy się jak dzieci postrzegają swoich rodziców, co jest dla nich najważniejsze, a co najtrudniejsze - niebawem na Katolickiej Bydgoszczy

red.: KB

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor