Felieton 31 Jul 2019 | Redaktor
Widzowie i media niezależne murem za ocenzurowaną TV wRealu24

Blisko ćwierć miliona widzów ogląda internetową telewizję wRealu24. Przypomnijmy, że ekipa tej telewizji prowadzi liczne transmisje na żywo z wydarzeń w Polsce, przeprowadza merytoryczne wywiady na tematy społeczne, polityczne, patriotyczne, kulturowe z osobami, z którymi tzw. media publiczne nie podejmują dialogu, gdyż goście programów wRealu24 nie zawsze mówią o rzeczach wygodnych dla wielu środowisk, ale dzielą się wiedza poparta argumentacją rzetelnie przeprowadzanych badań. A zatem warto posłuchać wypowiedzi emitowanych w tej telewizji, nawet jesli światopoglądowo się od siebie różnimy. W różnicy światopoglądowej nie ma nic złego, chodzi o rzetelność pracy telewizji, a ta jest na bardzo wysokim poziomie w tym przypadku.

YouTube zablokował tę telewizję, gdy zaczęto mówić w niej o atakach na księży.

Oto ogłoszenie jakie ukazało się na stronie Telewizji wRealu24:

"27.07.2019 dostaliśmy pierwsze ostrzeżenie o rzekomym naruszeniu zasad społeczności YouTube. W trakcie transmisji na żywo (28.07.2019) otrzymaliśmy od YouTube drugie ostrzeżenie, co poskutkowało wyłączeniem możliwości nadawania na żywo oraz wgrywania nowych treści.

Na YouTube pozostały tylko niektóre materiały.

Wszystkie treści są bezpieczne w naszym archiwum pod adresem https://wrealu24.tv

Niestety bez zasięgu jaki daje nam youtube i bez przychodów z reklam przy filmach na nim umieszczanych będzie bardzo trudno kontynuować naszą wspólną misję. Prosimy zatem o szerzenie tej informacji oraz subskrybowanie naszej platformy oraz stron na Facebooku i Twitterze.

Wszystkie transmisje można oglądać bezpłatnie i bez cenzury na żywo na: https://wrealu24.tv"

O całej sprawie mówią sami redaktorzy i można ich posłuchać:

red.: Pioptr Szlachtowicz:

TU

red. Marcin Rola

TU

Życzymy telewizji wRealu24 szybkiego powrotu na kanał You Tube, a samego You Tubowi życzymy wyzbycia się lęków, a większego zapału do poszukiwania po prostu prawdy.

KB

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor