Felieton 22 Oct 2018 | Redaktor
W Bydgoszczy - dla duszy - dziś, jutro, pojutrze...

"BŁOGOSŁAWIONY WIDZIANY OCZYMA RODZINY" - 22 października, g. 19.00

Spotkanie z p. Marcinem Klejno, kuzynem bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Bydgoski Klub Frondy zaprasza na spotkanie pt.: „ Błogosławiony widziany oczami rodziny” z Panem Marcinem Klejno, kuzynem bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Spotkanie odbędzie się 22 października o godz. 19:00 w sali widowiskowej Fundacji Wiatrak, ul. Bołtucia 7, Bydgoszcz-Fordon. Plakat w załączniku

MODLITWA ZA WSTAWIENNICTWEM ŚW. RITY - 22 października, g. 17.00

Parafia św. Łukasza Ewangelisty w Bydgoszczy (Fordon), przy której działa Diecezjalny Ośrodek św. Rity, zaprasza każdego 22 dnia miesiąca na spotkania modlitewne.

MSZA I MODLITWA W INTENCJI UZDROWIENIA ZA WSTAWIENNICTWEM ŚW. O. PIO - 23 października, g.: 21.00

Miejsce: Kościół o.Kapucynów (Klarysek) ul Gdańska 2. Msza o g.18.30. Modlitwa zaraz po mszy do ok g.21.00.

SEMINARIUM ODNOWY WIARY 23 październik - 11 grudnia

Serdecznie zapraszamy na Seminarium Odnowy Wiary, drugie spotkanie, można się jeszcze włączyć w spotkania w grupach. Spotkania we wtorki o godzinie 18.30 w parafii pw NMP z Góry Karmel, Miedzyń, ul. Spacerowa 69. Katechezy poprowadzi Ks. Dawid Perlik Diecezjalny Koordynator Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym Szczegóły na plakacie w załączniku

SZTAFETA RÓŻAŃCOWA NA 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI - do 11 listopada

Został niecały miesiąc! Kliknij poniżej, sprawdź kalendarz i wybierz dzień dla siebie! Nasza Ojczyzna potrzebuje Twojej modlitwy!

W 100 dni od 100-tnej rocznicy odzyskania Niepodległości, tj. od 4 sierpnia do 11 listopada 2018 r. pragniemy podjąć modlitwę za naszą Ojczyznę, Obywateli i Rządzących nią, wypraszając u Matki Bożej potrzebne dla naszego Państwa łaski. Zapraszamy zatem każdego, aby odmówił jedną część różańca wybranego dnia. Każdy, kto zdecyduje się na to wyzwanie, niech wpisze się w kalendarz. Zależy nam na tym, aby choć jedna osoba każdego dnia modliła się w tej intencji.

Dołącz do sztafety: [code]TU

oprac.: Andrzej Nowiński

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor