Felieton 1 Jun 2018 | Redaktor
TATO czyli katotatogranie na 100%!

Wkrótce zagrają na Festiwalu Nowe Spojrzenie. Wkrótce na Katolickiej Bydgoszczy ich muzyka, a kim są?

Tak o sobie napisali:

"TATO – to duet grający muzykę około elektroniczną tworzony przez młodych mężczyzn, którzy mają wspólny cel – dostać się do Nieba i wciągnąć tam jak najwięcej osób - między innymi poprzez przekazywanie innym efektów swojej pasji jaką od wielu lat jest muzyka.

Droga do TATY Artura i Marcina (bo tak nazywają się chłopacy) nie była oczywista. Było wiele upadków, niekoniecznie dobrych wyborów, nie najmądrzejszych muzycznie dróg. Aż wreszcie, TATO tak zawołał do serca, że usłyszeli. I teraz, to co słyszą chcą przekazywać dalej.

A słyszą to w nietypowej formie. Muzyka grana przez chłopaków to często taneczny beat połączony z przestrzenią rodem z islandzkiego Sigur Rós i wrażliwością Bon Iver. Muzyka jest nieodzownie złączona z radosną modlitwą, wielbieniem Boga, wołaniem o Ducha Świętego, rozmową z Jezusem, całość przepełnione jest nadzieją, radością, wiosną.

Dlaczego TATO ? Bo poznaliśmy jak bardzo nas kocha. Nie jak surowy Ojciec, ale właśnie jak uczący życia i kochający na maksa TATO, który jak Tata z przypowieści o marnotrawnym synu wybiega naprzeciw zbuntowanego syna i z miłości, radości i tęsknoty rzuca się mu w ramiona. Czysta MIŁOŚĆ. Epka zapowiadająca album, który ukaże się w 2018 roku przewidziana jest na pierwsze półrocze 2018 roku.

Po więcej informacji zapraszamy na facebook zespołu:

https://www.facebook.com/TATO.muzyka/ Kontakt z zespołem pod adresem mailowym:

fundacjawkuzni@gmail.com"

TATO

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor