Felieton 15 Apr 2019 | Redaktor
Szokujące świadectwa rodziców dzieci poddanych procedurom ideologii genderowych

Wczoraj na stronie portalu www.stop-seksualizacji.pl pojawił się dramatyczny tekst ze świadectwami rodziców, którzy przechodzą traumę widząc, jak ideologia gender poprzez szeroko rozumiany system państwowy zniszczyła ich dzieci, a oni sami nie mogą nic z tym zrobić, ani prawnie, ani psychologicznie, ani chociażby nagłaśniając sprawę, bo nikt nie chce o tym mówić! Pamiętajmy, że wystarczy nic nie robić, aby zło wzrastało na ziemi.

Świadectwa tych rodziców są szokujące. Poprzez media nie głównego nurtu postanowili oni jednak ostrzegać innych i mówić do jakich osobistych tragedii doprowadza eksperymentowanie na ludzkiej płciowości. Treść zamieszczona jest w artykule pt.: Zrozpaczona mama: „Moja piękna córka jest teraz brodata, bezdomna i wysterylizowana”

Poniżej podajemy link to tekstu, z którego - dzięki uprzejmości stop-seksualizacji.pl - przytaczamy dla Państwa jedno z tych dramatycznych świadectw:

Całośc dostępna pod linkiem: [code]TU

"Moja córka w wieku czternastu lat spontanicznie zdecydowała, że jest mężczyzną. Po wielu traumatycznych wydarzeniach w swoim życiu i spędzeniu dużej ilości czasu w internecie, ogłosiła, że jest „trans”. Jej osobowość zmieniła się prawie z dnia na dzień, a ona przeszła od bycia słodką, kochającą dziewczyną do zachowań obrzydliwego, nienawistnego „pansexualnego mężczyzny”.

Początkowo myślałam, że właśnie przechodzi fazę w dojrzewaniu. Ale im więcej starałam się z nią rozmawiać, tym bardziej wbijała się w tę postawę. W tym czasie zdiagnozowano u niej ADHD, depresję i lęk. Ale profesorowie zdrowia psychicznego wydawali się głównie zainteresowani pomaganiem jej w przetwarzaniu nowej tożsamości jako mężczyzny i przekonaniu mnie do zaakceptowania, że moja córka jest w rzeczywistości moim synem.

W wieku szesnastu lat moja córka uciekła i zgłosiła się do Departamentu Usług dla Dzieci mówiąc, że czuje się niebezpiecznie mieszkając ze mną, ponieważ odmówiłam odniesienia się do niej za pomocą zaimków męskich lub jej wybranego męskiego imienia. Chociaż Departament prowadził dochodzenie i stwierdził, że jest pod dobrą opieką, zmusili mnie do spotkania się z osobą, która ma mnie „edukować” w tych sprawach.

Wkrótce potem, bez mojej wiedzy, endokrynolog dziecięcy nauczył moją córkę – nieletnią –wstrzykiwania sobie testosteronu. Moja córka uciekła następnie do Oregonu, gdzie prawo stanowe zezwoliło jej – w wieku siedemnastu lat, bez mojej wiedzy i zgody – na zmianę imienia i płci prawnej w sądzie i poddanie się usunięciu obu piersi (podwójnej mastektomii) i usunięcie macicy oraz górnej części pochwy (radykalnej histerektomii).

Moja niegdyś piękna córka ma teraz dziewiętnaście lat, jest bezdomna, brodata, w skrajnym ubóstwie, wysterylizowana i nie otrzymuje usług w zakresie zdrowia psychicznego. Jest bardzo chora psychicznie i planuje zabieg chirurgiczny, który usuwa część jej ramienia, aby stworzyć fałszywą penis (tzw. promienistą plastykę przedramienia).

Poziom zawodu i wściekłości, którego doświadczam jako matka, jest nie do opisania. Dlaczego prawo stanu Oregon zezwala dzieciom na podejmowanie zmieniających życie decyzji? Jako społeczeństwo jesteśmy słusznie oburzeni „obrzezaniem kobiet”. Dlaczego lekarze, którzy złożyli przysięgę, że nie wyrządzą krzywdy, pozwolili na sterylizację i chirurgiczne okaleczenie dzieci chorych psychicznie lub nieświadomych i poddających się urojeniom?"

Artykuł umieszczamy dzięki uprzejmości: http://www.stop-seksualizacji.pl/

Na podstawie: The Bridge Head

https://thebridgehead.ca/2019/02/27/heartbroken-mom-on-trans-teen-my-once-beautiful-daughter-is-now-bearded-homeless-and-sterilized/?fbclid=IwAR27DhPLwZZJRG4wBPBekAzDWLV7cRqOiYZfekOLdfDfCCMdbQGEcVQNbJQ

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor