Felieton 15 Feb 2019 | Redaktor
Pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców i wychowawców:

Na stronach stoppedofilii.pl ukazał sie ostatnio pierwszy w Polsce poradnik dla rodziców i wychowawców pt.: "Jak powstrzymac pedofila".

Czy w obecnym czasie musimy korzystać z tego typu poradników? Otóż niestety tak. Mentalność obyczajowa miast, w których przez ulice wędrują aktywiści LGBT jest zagrożeniem dla dzieci. Przykładowe sytuacje opisane w mediach nie jako przestępstwo, ale jako sensacja dotyczące chociażby chłopca Nemis Quinn Mélançon Golden z Kanady, albo wypowiedzi aktywisty Brandona Hiltona, który podjął 'współpracę' z 10 letnim chłopcem, polegającą na tym, że dziecko zostało twarzą reklamową... sklepu z bielizną erotyczną dla homoseksualistów - to konkretne wydarzenia, o których informuje chociazby p. Mariusz Dzierżawski w wiadomościach przekazywanych również dla naszego portalu.

Ukazywanie w zachodnich mediach takich przykładów jako sensacji, jest przyzwoleniem na dalsze rozszerzanie granic działań deprawujących dzieci i brakiem ochrony 'dziecięcych bohaterów' tych dramatycznych działań.

W wiadomości od p. Mariusza Dzierżawskiego czytamy dalej: "Dzieci takich jak Nemis Golden jest coraz więcej. Są specjalnie promowane przez homoseksualistów aby oswajać inne dzieci z pedofilią. Na zachodzie jest o tym zjawisku coraz głośniej.

Kilka miesięcy temu do internetu trafiło nagranie, na którym 11 letni chłopiec o imieniu Desmond tańczy jak striptizerka w barze dla homoseksualistów. Na filmie widać, jak uczestnicy "imprezy" dają mu pieniądze w nagrodę za wykonywany taniec.

Desmond, podobnie jak Nemis, przebiera się za dziewczynkę i jest uważany za "ikonę" lobby LGBT. Powstają liczne programy z jego udziałem aby oswoić kolejne dzieci z homoseksualizmem i pedofilią. To element dużej, dobrze zaplanowanej kampanii propagandowej skierowanej specjalnie do najmłodszych."

Fala ideologicznej seksualizacji rozlewa się z impetem. Nie omija naszego kraju i próbuje coraz mniej dyskretnie wejść na teren Polski. Z tego powodu zarówno rodzicom jak i wychowawcom potrzebna jest rzetelna wiedza w temacie.

Polecamy zatem poradnik, który może być pomocą merytoryczną i kompendium wiedzy na temat zagrożeń, których nie wolno nam lekceważyć.

Poradnik dostępny do wglądu i dla zainteresowanych na stronach:

[code]TU

https://stoppedofilii.pl/wp-content/uploads/2017/11/poradnik_podglad_180213.pdf

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor