Felieton 12 Feb 2019 | Redaktor
Petycja ws. zatrzymania gender - ideologizacji w Polsce

Psy i kundle [FELIETON]

Felieton 17 Dec 23:00

Na stronie zatrzymajgender.pl ukazała się petycja w sprawie ideologizacji naszego kraju genderyzmem. Mamy prawo sobie tego nie życzyć, a wyznający tę ideologię nie mają prawa poprzez instytucje publiczne i ustawodawstwo narzucać jej wszystkim.

"W 2014 roku - czytamy na stronie zatrzymajgender.pl - rząd PO i PSL wplątał nasz kraj w fatalne zobowiązanie, które nie dość, że łamie polską konstytucję, to jeszcze uderza w wartości chrześcijańskie i zagraża polskim rodzinom. Ówczesna władza podpisując konwencję ze Stambułu, a następnie ratyfikując ją rękoma parlamentarzystów i ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego, zobowiązała się do niszczenia polskiej tradycji i kultury. Wszystko w imię genderowej walki z mitycznymi „stereotypowymi rolami płciowymi”.

Petycja, która niesie się z impetem w sieci, jest na chwilę obecną podpisana już przez 30886 naszych obywateli. Podajemy stronę, gdzie można złożyć swój podpis:

PETYCJA: [code]TU

A oto jej treść:

Szanowny Pan Mateusz Morawiecki Prezes Rady Ministrów

DW: Szanowny Pan Jarosław Kaczyński Prezes "Prawa i Sprawiedliwości"

Szanowny Panie Premierze

Jako Polak zatroskany o przyszłość naszego narodu, zwracam się do Pana Premiera z apelem o podjęcie działań mających na celu wypowiedzenie szkodliwej konwencji stambulskiej.

Konwencja podpisana w 2014 roku przez rząd Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego zagraża naszej wierze, tradycji i kulturze, a jej obowiązywanie od kilku lat niesie ze sobą tragiczne skutki dla rozwoju i przyszłości polskich rodzin.

Ufam, że Pan, podobnie jak i całe Prawo i Sprawiedliwość, również mają tego świadomość. Przecież wprost o szkodliwości konwencji stambulskiej mówili: prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński, zapewniając przy tym, że ta konwencja zostanie wypowiedziana.

Z wielkim rozczarowaniem dostrzegam, że do tej pory rząd Prawa i Sprawiedliwości, mimo posiadanej większości parlamentarnej, nie zrobił nic, aby naprawić błąd swoich poprzedników.

Jak długo będą utrzymywane te niebezpieczne zobowiązania, które uderzają w wartości chrześcijańskie i zagrażają polskim rodzinom?

Oczekuję, że wypełnią Państwo swoją przedwyborczą obietnicę i wypowiedzą konwencję stambulską. Są Państwo to winni zarówno tym, którzy oddali swój głos na Prawo i Sprawiedliwość, jak i milionom Polaków, którym leży na sercu przyszłość naszej Ojczyzny.

Z poważaniem,

źródło: PCH24, zatrzymajgender.pl

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor