Felieton 4 Dec 2017 | Redaktor
Nie wiedzą czy zdążą wyprostować ścieżki, ale grają Bogu. Teraz

ciekawa bydgoska ekipa - materiał wideo

Prezentujemy kolejne talenty z miasta Bydgoszczy! Oto cała grupa ludzi, którzy sami o sobie piszą skromnie, żywo i tak... po ludzku. Posłuchajcie:

Przyznacie, że nazwa naszego zespołu jest bardzo prosta, a jednocześnie daje do myślenia. Żyjemy w ciągłym zabieganiu, myśląc o przyszłości. Wciąż snujemy plany na jutro, pojutrze, czasem nawet na czas emerytury. Nie wiemy, czy Bóg w swojej łaskawości pozwoli nam wyprostować nasze ścieżki do czasu kiedy nas zawoła do siebie.

Teraz jest najważniejsze. Bo właśnie tylko to możemy zmieniać. Być teraz oznacza mieć świadomość dobra i zła. Teraz być szczęśliwym i teraz dawać z siebie – nie później, nie za chwilę.

Nasz zespół zmienia się bardzo często. Każdy z nas zaczął swoją radosną służbę grania i śpiewania na Mszach Świętych w innym momencie życia i czasu. Ale jesteśmy teraz razem i teraz chcemy to robić najlepiej jak potrafimy. Posługujemy na Mszach Świętych w parafii Zmartwychwstania Pańskiego, dwa razy w miesiącu o godzinie 11:00.

Chrześcijański Zespół Muzyczny „TERAZ” z parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Bydgoszczy

Aktualny skład zespołu: (na zdjęciu od lewej) Marek Szymankiewicz – bas Mariusz Nuszkowski – akustyk, realizator Zuzanna Kwiatkowska – śpiew Andrzej Haliniak – gitara solowa, śpiew ks.Henryk Michalski – duszpasterz zespołu Janek Kwiatkowski – przeszkadzajki Alicja Kwiatkowska – śpiew, instrumenty klawiszowe Mieczysław Romaniuk – perkusja Marek Kloska – gitara prowadząca, śpiew

Jedno z nagrań z Mszy Świętej https://youtu.be/b7b40g64vdY Strona internetowa: http://www.teraz-gra.pl adres e-mail: grupa (małpa) teraz-gra.pl

Pozdrawiamy!

Marek Kloska

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor