Felieton 28 May 2019 | Redaktor
Komunikat głównego organizatora Marszów dla Życia i Rodziny

Psy i kundle [FELIETON]

Felieton 17 Dec 23:00

Zapraszamy Państwa na tegoroczny już XIV MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY, organizowany przez Centrum Życia i Rodziny: 9 czerwca 2019 r., w 130 miastach Polski w tym w Warszawie.

W tym roku Marsze dla Życia i Rodziny poświęcone są problemowi edukacji seksualnej, zagrażającej prawidłowemu rozwojowi dzieci i młodzieży oraz podważającej pierwszeństwo wychowawcze rodziców.

„Te nieobliczalne w skutkach działania już od nowego roku szkolnego 2019/2020 dotkną ponad 200 tys. dzieci w warszawskich szkołach, ale w dalszej perspektywie zagrażają ponad 4,5 milionom najmłodszym w całej Polsce. W poczuciu odpowiedzialności za przyszłość naszej Ojczyzny, wychodzimy na ulice naszych miast, aby chronić młode pokolenie Polaków przed demoralizacją i bronić autonomii wychowawczej polskich rodzin.” – wyjaśnia Kazimierz Przeszowski, wiceprezes Centrum Życia i Rodziny.

Tym razem ulicami Warszawy przejdą z nami eksperci w dziedzinie programów wychowawczych oraz przedstawiciele organizacji rodzicielskich z krajów Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych, gdzie już dzisiaj dzieci poddawane są edukacji seksualnej w szkołach. Opowiedzą uczestnikom Marszu o tym co czeka polskie rodziny, jeśli władzom Warszawy uda się przeforsować wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół. Marsze organizowane od 2006 roku, zawsze niosą ważne przesłanie dotyczące aktualnej sytuacji dotyczącej ochrony życia ludzkiego oraz praw rodziny. Jednocześnie odbywają się one w radosnej, pozytywnej i rodzinnej atmosferze. [...]

Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, Warszawa, 27 maja 2019

...

Przy okazji komunikatu przypominamy jak będzie wyglądał tego dnia bydgoski Marsz dla Życia i Rodziny:

Bydgoski Marsz dla Życia i Rodziny rozpocznie się Mszą św. o godzinie 12:30 w Katedrze Bydgoskiej, podczas której będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego, czyli objąć modlitwą człowieka, którego życie jest zagrożone zabiciem w łonie matki.

Przy dźwiękach muzyki marszowej o godz. 14:00 tysiące Bydgoszczan wyrazi swoje przywiązanie do wartości rodzinnych oraz poszanowania życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci. Marsz zakończy się piknikiem rodzinnym oraz Festiwalem Nowe Spojrzenie na placu przy Bazylice św. Wincentego a Paulo.

red.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor