Felieton 31 May 2019 | Redaktor
Jutro w Disneylandzie parada gejowska dla dzieci. Podpisz petycję

Publikujemy dla Państwa ten dramatyczny list, który otrzymalismy od zespołu Cityzengo. Ponad 250 tysięcy osób w Polsce podpisało swój sprzeciw wobec tej haniebnej indoktrynacji dzieci, która nie zatrzymuje się, ale z impetem poszerza swoje działania. Oto list:

"Jutro tysiące dzieci w parku Disneyland w Paryżu staną się, mimo woli, świadkami propagandy lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów i kilku innych tzw. orientacji seksualnych.

Na 1 czerwca 2019 roku, czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka, park w Paryżu postanowił zrobić prezent wszystkim odwiedzającym i będzie po raz pierwszy gościł tzw. Gay Pride Parade… , czyli paradę gejowską dla dzieci.

W miejscu stworzonym do zabawy dla rodzin z dziećmi bawić się będą wyznawcy kultury LGBT i homoseksualnego stylu życia!

Podobne parady na ulicach wielu miast na całym świecie pełne są nagich i półnagich osób demonstrujących lub symulujących akty i czynności seksualne. Należy przypuszczać, że tym razem będzie podobnie.

Wierząc, że jest to dla Państwa tak samo bulwersująca wiadomość jak dla nas, bardzo proszę o podpisanie petycji sprzeciwiającej się inwazji homoseksualnej propagandy w miejscach dla dzieci.

[code]TU

Poparło ją już blisko 250 tysięcy osób.

Jeśli są Państwo wśród nich, będę niezwykle wdzięczny za podzielenie się tą informacją ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi, by oni także mogli wyrazić swój sprzeciw.

Z wyrazami szacunku

Paweł Woliński z całym zespołem CitizenGO"

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor