Felieton 25 Feb 2019 | Redaktor
Jak usiłowano zrobić 'homofoba' z Pani Kurator i jaką racjonalną odpowiedź usłyszano - video

Prezentujemy Państwu dziś wypowiedź Małopolskiego Kuratora Oświaty - pani Barbary Nowak na temat działalności środowiska LGBT w szkolnictwie. Chodzi o plan realizacji standardów WHO wobec dzieci szkolnych, które to stoją w sprzeczności ze zdrowym wychowaniem.

Sam sposób przeprowadzania wywiadu z panią kurator jest prowokacyjny. Jeśli jednak nawet prowokacyjnie zadaje się pytania osobie, która ma wiedzę i opiera się na prawdzie, sami Państwo mogą zobaczyć jak prawda o roli szkolnictwa w realizacji WHO obnaża szkodliwość owych standardów w samym już tylko założeniu.

Warto zwrócić uwagę na to, jak z rozmówczyni próbuje się uczynić tzw. 'homofoba'. Jak usiłuje się wywołać w niej reakcję, w której padnie zdanie dyskryminujące człowieka. Nikt tego się nie doczekał, za to miał okazję się przekonać, co znaczy realistyczna troska o dzieci.

Przykre to, jak w imię wyznawanej ideologii, próbuje się medialnie prowokować. Cóż, prawda broni się sama, a w poniższym materiale mamy piękny przykład realizowania swojego powołania do prawdziwej ochrony dzieci. Brawo Pani Kurator! Rodzice są wdzięczni, co widać po wielotysięcznych już przykładach wpisów ze słowami publicznie wyrażonej wdzięczności dla Pani Kurator, płynących z całego kraju pod publikacjami z tym materiałem.

'Dokumentacja całego wywiadu dla tvn i tvn24 Małopolskiego Kuratora Oświaty Barbary Nowak w Kuratorium Oświaty w Krakowie'

źródło: Barbara Nowak - You Tube

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor