Felieton 18 Nov 2019 | Redaktor
Głos wielu państw ws. aborcji i komentarz B. Nowak

Psy i kundle [FELIETON]

Felieton 17 Dec 23:00

"Głos rozsądku popłynął ze szczytu w Nairobi! Przygotowane założenia przez ekspertów ONZ o uznaniu aborcji za prawo człowieka i przymusowej seksualizacji permisywnej dzieci ODRZUCONE! Dziękuję Rządowi RP i przedstawicielom Ordo Iuris." - napisała Barbara Nowak, Małopolska Kurator Oświaty, słynna z walki o zdrową edukację w polskich szkołach. Dzięki niej cała Polska przejęła się realizmem propozycji standardów WHO tzw. edukacji seksualnej, za co medialnie pani kurator była mocno szykanowana i publicznie ostro i niestety niemerytorycznie krytykowana. Pozostała niezłomna.

Odniosła się do wydarzeń, które miały miejsce na ostatnim szczycie ONZ w Nairobi, podczas którego chciano przeforsować dokument, z deklaracją uznania przez każde państwo członkowskie, że zabijanie dzieci poczętych jest prawem człowieka.

Stany Zjednoczone, Bahrajn, Białoruś, Brazylia, Demokratyczna Republika Konga, Egipt, Gwatemala, Haiti, Węgry, Irak, Libia, Mali, Nigeria, Republika Konga, Rosja, Arabia Saudyjska, Sudan, Uganda, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Jemen oraz Polska nie wyraziły na to zgody.

A zatem nie jest prawdą, że rządy światowe uznają aborcję za normalność i nikt nie może dać sobie takiego pomysłu dać wmówić, jako popularnego, oczywistego i jakkolwiek pozytywnego.

Czy media będą nagłaśniać to wydarzenie?

KB

źródło: twitter, wPolityce, inne

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor