Felieton 1 Aug 2019 | Redaktor
Eskalacja dramatycznych zachowań kobiet walczących o aborcję

Najpierw z naszego - tj. polskiego podwórka. Femistki na stronie facebookowej Dziewuchy Dziewuchom umieściły zdjęcie ... własciwie niczego z napisem właściwie... wszystkiego. Ten napis brzmi:

"Nigdy nie słyszano, aby jakis abortowany płód się skarżył."

Nie ma słów dla zrozumienia intencji, z którą przecież realny człowiek wymyśla i popularyzuje takie twierdzenia. Czego w tym zdaniu się naprawdę pragnie? O co tutaj tak naprawdę chodzi? Pozostawmy do refleksji Czytelnika...

Eskalacja traumatycznych emocji wobec niewinnych, żywych osób poczętych, celnie nazwana cywilizacją śmierci, z impetem przekracza kolejne granice. Już nie tylko krzyczy się: "moje ciało, moja sprawa" - w kompletnym mentalnym letargu, w którym nie może przebić sie prawda o tym, że ciało dziecka jest sprawą... dziecka, które nie może się obronić.

To jest dramat, który spowija coraz więcej umysłów zarówno męskich, u tych mężczyzn którzy uwierzyli, że sprawa poczęcia dziecka i jego rozwoju w łonie kobiety nie jest ich sprawa, o czym pisaliśmy w artykule pt.: "Panowie, ale wiecie, co Wam uczynił feminizm, jeśli na to pozwoliliście?" dostępnym: TU

Popatrzmy dalej. Doszło już do publicznych i agresywnych profanacji symbolicznych grobów zabitych dzieci, pomiędzy którymi chodziły młode dziewczyny, które wskazując na te groby, szyderczo krzycząły: "To mój płód!", albo skacząc posród nich krzyczały 'radośnie' "Ja miałam aborcję! Jestem z tego super dumna!". Możemy zobaczyć nagranie pod poniższym linkiem:

Students for Life TU

Ale to i tak jeszcze nie wszystko. Ostatnio pojawił się film na you tube, który opublikowano równiez na fb na profilu Libertad Individual, a to już przeszło wszelkie możliwe wyobrażenia 'akcji proaborcyjnej' - jeśli tak można powiedzieć.

Otóż kobiety na tym filmie dokonują rytuału (sic!), podczas którego agresywnie niszczą kukiełkę symbolizującą ciało małego człowieka. Podpisano ten hiszpańskojęzyczny film: "Ritual de Mágia Feminista a favor del Aborto - Gianluca Martone" Mogą go Państwo zobaczyć pod linkiem:

TU

Katolicka Bydgoszcz nie publikuje tych materiałów, gdyż są one zbyt drastyczne i zbyt agresywne. Kto z Państwa chce się zapoznać z nimi, podaliśmy linki.

Pytanie dla nas jest podstawowe: Czy w Polsce dramat zabijanych dzieci poczetych zatrzyma sie w końcu, czy będzie eskalował, a jesli tak, do czego to nas doprowadzi?

źtódło: PCH24, Students for Life, Libertad Individual, you tube. facebook

foto: tamże

KB

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor