Felieton 15 Nov 2018 | Redaktor
Bardziej przejrzyście o budowaniu charakteru nie można! Abp Fulton J. Sheen- video

Abp Fulton J. Sheen O BUDOWANIU CHARAKTERU

Gorąco zachęcamy do wysłuchania wystąpienia telewizyjnego abpa Fultona J. Sheena o budowaniu naszego charakteru.

Abp Sheen'a słuchały rzesze ludzi i wcale niekoniecznie katolików, czy wierzących. Prostotą słów i klarownością wypowiedzi trafiał do wszystkich. W internecie jest wiele nagrań telewizyjnych z wystąpieniami arcybiskupa. To niesamowicie prosta mowa, bardzo jasno tłumacząca nam - nas samych.

Są wystąpienia, w których abp Sheen jasno pokazuje losy świata i jak prorok dzisiejszych czasów mówi o perfidnym i realnym działaniu antychrysta, obnażając jego metody postępowania, którym ulegają ludzie nawet będący członkami Kościoła.

Wiele z katechez i wypowiedzi abpa Sheena wstrząsają słuchaczami, ale właśnie tego potrzebujemy w dzisiejszym świecie: wstrząsu. Dla przebudzenia i zobaczenia co naprawdę się wokół nas dzieje.

Nagranych wypowiedzi tego kapłana jest mnóstwo. Proponujemy na zachętę obejrzenie tv programu, w którym mówi o budowaniu charakteru w nas. Temat bliski dokładnie każdemu człowiekowi.

Zobaczmy w jak prosty sposób można być świadomym tego, co się z nami dzieje. Jak odbywa się kształtowanie w nas cech i w jakim celu zmierza. To jest bardzo realistyczne, a słuchacz ma świadomość, że jest naprawdę po prostu: wolnym człowiekiem i jego wybory są po prostu... jego.

Abp Fulton J. Sheen O BUDOWANIU CHARAKTERU, część I

Abp Fulton J. Sheen O BUDOWANIU CHARAKTERU, część II

red.: KB

źródło: you tube

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor