Felieton 25 Apr 2018 | Redaktor
Audycja z cyklu: I o co chodzi z tym bierzmowaniem? cz. 6. Nawrócenie

Portal Katolicka Bydgoszcz zaprasza wszystkich na cykl audycji, w których Joanna i Marek Dłuscy podejmują odważnie temat Sakramentu Bierzmowania.

Po ludzku i prostym językiem, w spokoju i głębokiej zadumie, po prostu mówią do nas wszystkich tak, jak prowadzi ich mowę Duch Boży. Audycje nie są tylko dla kandydatów do bierzmowania, ale dokładnie dla każdego z nas, którzy mają dość bierności i czują smak entuzjazmu na myśl o przyjmowaniu Bożych prezentów, których Ojciec nasz Niebieski ma dla nas nieskończenie wiele.

A jeśli ktokolwiek z nas ma chęć skontaktowania się z Asią i Markiem z pytaniem, czy ze swoją refleksją dotyczącą podejmowanych przez nich tematów w audycjach, oni sami są na to otwarci, podając swój adres mailowy: marekdluski@wp.pl Joanna i Marek Dłuscy swoją formację realizują w Domowym Kościele, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie i są przedstawicielami Szkoły Nowej Ewangelizacji. Odważnie wchodzą w temat próby zrozumienia Sakramentu Bierzmowania. Opowiadają o swoich doświadczeniach, uczciwie, to znaczy jako będący sami niedoskonałymi, podejmują drogę przybliżania siebie i innych do wnętrza tegoż niezwykłego Sakramentu Bierzmowania. Nie ma większego znaczenia czy jesteśmy już po, czy dopiero przed... Te audycje są dokładnie dla każdego.

Część pierwsza: Dokładnie tacy, jacy jesteśmy nie pozostawajmy bierni.

Część druga: Miłość - ale wiesz, że Bóg nie chce nic w zamian?

Część trzecia: Najtrudniejsze

Część czwarta: Bóg kocha bez oczekiwań. Rozumiesz?

Część piąta: Wiara - co to właściwie jest?

Część szósta: Nawrócenie

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor