Felieton 11 Jul 2018 | Redaktor
Agenda seksualizująca dzieci. Do Polski wkroczy? Czy już jest? [video]

Materiał nie jest przeznaczony dla dzieci. Świadomość jak działa agenda działająca na rzecz seksualizacji dzieci ma się dobrze. Rozwijająca się w wielu krajach, nie powstrzymuje się przed niczym. Ma się wrażenie, jakby ludzie nie mieli świadomości realnego zagrożenia. To dowód na to, że zostali skutecznie uśpieni i zindoktrynowani.

Jakie będą skutki? Nieprzewidywalne, ale jakoś już wyobrażalne. Jeśli dziecko rozpoczyna przedwcześnie inicjację seksualną, zostaje rozbudzone do przedwczesnych czynów seksualnych z zachęcaniem do masturbacji, to rośnie młody dorosły o rozchwianym pożądaniu. Skutkuje to wewnętrznym rozłamem samego siebie, a taka osoba jest potem łatwym celem dla dalszej indoktrynacji.

Można na takim człowieku chociażby świetnie zarobić, poprzez jego słabości do oferowanych produktów, których rzekomo będzie mu się wydawało, że potrzebuje. Nie chodzi już wcale tylko o seksualność, ale o całe spectrum wykreowanych potrzeb, które w rzeczywistości nie są prawdziwymi potrzebami człowieka, ale wypływają z głębokiej indoktrynacji.

Film do głębokiej refleksji dla rodziców i wychowawców, dla wszystkich.

Jeśli się na to nie godzisz, możesz działać. Jak? Zobacz strony:

[code]TU

[code]TU

film opublikowany został na kanale: Inicjatywa Stop Seksualizacji Naszych Dzieci

red.: KB

źródło: STOP SEKSUALIZACJI NASZYCH DZIECI

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor