Felieton 7 Jun 2019 | Redaktor
200 ex-LGBT przeszło w Marszu Wolności, dając świadectwa życia w Jezusie[video]

Byli homoseksualiści i byli transgenderowi mężczyźni i kobiety przeszli ulicami Washington D. C. w Marszu Wolności.

“Spójrz na to! To jest niesamowite! Mówią, że nie istniejemy! ” - powiedział MJ Nixon, autor i producent filmów dokumentalnych . W tym roku udział w marszu wzięło około 200 osób, trzykrotnie więcej więc niz w zeszłym.

Ludzie, którzy porzucili życie homoseksualne, mówili na głos świadectwa i zaświadczali o swojej wolności, która otrzymali od Boga, rezygnując z aktywności homoseksualnej, które aktywnie prowadzili przed spotkaniem z Bogiem. Tak o tym zaświadczają, głośno potwierdzając, że nikt ich nie zmuszał do przyjścia na ten marsz. Po prostu bardzo chcieli tu być.

Na przykład Angel Colon, który przeżył masakrę Pulse Nightclub Orlando na Florydzie, gdzie zginęło 49 osób, opowiedział o swoim dialog z Bogiem w momentach grozy, którą przeżył i ten krótki dialog zmienił całe jego życie.

"Nasza tożsamość nie jest w naszej seksualności; nasza tożsamość jest w Jezusie Chrystusie." - wykrzyczał ze sceny Colin.

"Prawdziwe znaczenie wyzwolenia i wolności - mówił z mocą - polega na tym by odważnie spojrzeć w oczy pokusie i powiedzieć: "JA NIE CHCĘ CIEBIE, JA CHCĘ JEZUSA"

Oto video -relacja z Marszu Wolnosci

KB

źródło: lifesitenews.com

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor