Zapowiedzi 14 May 2018 | Redaktor
Zaproszenie od Wiatraka: Konkurs na urodziny JPII, wygrana: pielgrzymka do Włoch!

Na pielgrzymkę do Włoch pojedzie zwycięzca naszego konkursu „Gdzie jest Papież?”. Pierwsza jego odsłona – od niedzieli (13 maja) do środy (16 maja) na naszej stronie i na Facebooku, finał – w Domu Jubileuszowym w dniu 98. urodzin Jana Pawła II (18 maja).

Konkurs rozpoczęliśmy w niedzielę (13 maja) – w rocznicę zamachu na Jana Pawła II. Na stronie wiatrak.org.pl oraz na Facebooku znajdziecie pierwsze zdjęcie polskiego papieża autorstwa Arturo Mariego i pytanie konkursowe z nim związane.

Kolejne trzy zdjęcia i pytania konkursowe publikować będziemy od poniedziałku do środy (14-16 maja), zawsze rano. Na wszystkie cztery odpowiedzi (mogą być w jednym mailu) czekamy do środy (16 maja), do północy. Wysyłajcie je na adres:konkurs@wiatrak.org.pl.

Tych, którzy prześlą cztery prawidłowe odpowiedzi, zaprosimy na finał do Domu Jubileuszowego Jana Pawła II. Listę finalistów ogłosimy w czwartek (17 maja) do godz. 12.00 na naszej stronie i na Facebooku. Warunkiem wzięcia udziału w finale jest odpowiedź na maila od nas i potwierdzenie przybycia.

Finał odbędzie się w dniu 98. urodzin Karola Wojtyły – w piątek (18 maja) o godz. 16.00. Gwarantujemy świetną zabawę, podczas której finaliści dostaną wyjątkowe zadania do wykonania, będą mogli dokładnie obejrzeć nasz Dom i przypomnieć sobie, co mówił do nas św. Jan Paweł II. Wygra ten, kto wykona zadania najszybciej.

Nagroda dla zwycięzcy to pielgrzymka do Włoch, podczas której odwiedzi m.in. grób św. Jana Pawła II.

Zapraszamy także na wszystkie uroczystości, zaplanowane z okazji 98. urodzin polskiego papieża w „Wiatraku” w piątek (18 maja).

O godz. 17.00 w kościele MBKM (ul. Bołtucia 5) odprawiona zostanie Msza św. dziękczynna za życie Jana Pawła II, a o godz. 18.00 zapraszamy do sali widowiskowej Domu Jubileuszowego JPII (ul. Bołtucia 7) na spektakl o polskim papieżu w wykonaniu dzieci z Przedszkola „U Karolka” oraz koncert.

Organizatorzy z Fundacji 'Wiatrak'

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor