Zapowiedzi 6 Sep 2016 | Redaktor
Zajęcia w „Wiatraku” czas zacząć!

Fundacja „Wiatrak” jak co roku zaprasza na dodatkowe zajęcia organizowane dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wiatrak proponuje szereg aktywności w różnych kategoriach: muzycznych, tanecznych, edukacyjnych, artystycznych i sportowych. Zajęcia skierowane są zarówno do maluchów, jak i seniorów. Dorośli mogą wybrać coś dla siebie ze sportu, np. fitness czy naukę pływania lub wybrać się na zajęcia taneczne. Istnieje również możliwość nauki gry na gitarze czy perkusji, a także języków obcych.

Największy jednak wybór mają dzieci i młodzież – mogą rozwinąć swoje zdolności plastyczne czy muzyczne; nauczyć się wybranego tańca czy języka angielskiego. Dbając o prawidłową postawę lub wymowę można również zapisać swoje dziecko na gimnastykę korekcyjną lub zajęcia z logopedą.

Dla najmłodszych dzieci Wiatrak proponuje zajęcia wraz z rodzicami: plastyczne i muzyczne. Swoje cykliczne spotkania będą również miały mamy, które zapraszamy do Klubu Młodych Mam oraz na gimnastykę wraz z dziećmi. Również seniorzy rozpoczną nowy semestr na Uniwersytecie Trzeciego Wieku „Wiatrak”. Czekają na nich również zajęcia z języka angielskiego, gimnastyki czy nordic walking. Dla osób w wieku od 7 do 18 roku życia Wiatrak prowadzi popołudniami również bezpłatną świetlicę.

Cała oferta zajęć dostępna jest na stronie www.wiatrak.org.pl.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor