Zapowiedzi 18 May 2018 | Redaktor
Uwaga! Dziś Wiatrak zaprasza na wspaniałe Urodziny Jana Pawła II!

  1. Urodziny św. Jana Pawła II w „Wiatraku”, co będzie:

NAGRANIE w Krakowie, specjalne przesłanie Wandy Półtawskiej dla „Wiatraka”,

FINAŁ KONKURSU „Gdzie jest Papież?”,

MSZA ŚWIĘTA dziękczynna za życie polskiego Papieża,

SPEKTAKL,

KONCERT.

Zapraszamy w piątek (18 maja) na wszystkie uroczystości związane z 98. urodzinami św. Jana Pawła II.

O godz. 16.00 w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II przy ul. Bołtucia 7 rozpocznie się finał konkursu „Gdzie jest Papież?”. Konkurs trwał od niedzieli (13 maja) do środy (16 maja) na naszej stronie i na profilu na Facebooku. Tych, którzy prawidłowo odpowiedzieli na cztery pytania konkursowe, związane z publikowanymi zdjęciami Jana Pawła II, zaprosiliśmy na finał.

Gwarantujemy im świetną zabawę, podczas której dostaną wyjątkowe zadania do wykonania, będą mogli dokładnie obejrzeć nasz Dom i przypomnieć sobie, co mówił do nas św. Jan Paweł II.

Ostateczna rozgrywka będzie miała miejsce o godz. 18.00 w sali widowiskowej, gdzie najlepsi odpowiadać będą na pytania związane z polskim papieżem. Nagroda dla zwycięzcy to dwuosobowa pielgrzymka do Włoch, podczas której odwiedzi m.in. grób św. Jana Pawła II.

O godz. 17.00 w kościele MBKM (ul. Bołtucia 5) odprawiona zostanie Msza św. dziękczynna za życie Jana Pawła II.

O godz. 18.00 zapraszamy do sali widowiskowej Domu Jubileuszowego JPII (ul. Bołtucia 7) na spektakl o polskim papieżu w wykonaniu dzieci z Przedszkola „U Karolka”, ostateczny finał konkursu "Gdzie jest Papież?" i wręczenie nagrody głównej oraz koncert.

Podczas tego spotkania wyświetlimy także specjalne przesłanie dla uczestników uroczystości od Wandy Półtawskiej  pt. "Kim dla Ciebie jest Jan Paweł II?". Wieloletnia przyjaciółka Karola Wojtyły była zaproszona na piątkową uroczystość do Bydgoszczy, ale z powodów zdrowotnych nie może przyjechać. Byliśmy jednak u niej w Krakowie, by poprosić o specjalne słowa dla nas.

Fundacja Wiatrak

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor