Zapowiedzi 18 Jul 2016 | Redaktor
ŚDM – ostatnia prosta

Do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie zostało niewiele czasu. Aby dobrze przeżyć te chwile, pobyć ze sobą i polecić Panu czas w Krakowie, zapraszamy w imieniu „4don4Lord” na 4 wydarzenia, które odbędą się w czwartek, piątek, sobotę i niedzielę w dniach 21-24 lipca.

Będzie to czas odkrywania Kościoła młodych ludzi pełnych wiary, radości i uśmiechu, którzy nie tylko potrafią brać, ale i bardzo wiele dawać.

Czwartek i piątek, 21-22 lipca, godz. 20.00, Bazylika Królowej Męczenników w Bydgoszczy (ul. Bołtucia 5) – Czuwanie młodzieżowe.

Sobota, 23 lipca, godz. 15.00, Hala Sportowa Artego w Bydgoszczy (ul. Toruńska 59) – Diecezjalne Posłanie pod przewodnictwem biskupa ordynariusza Jana Tyrawy, Msza święta wraz z modlitwą uwielbienia poprowadzoną przez wykonawców płyty MUSIC FOR ŚDM.

Niedziela, 24 lipca, godz. 10.00, Bazylika Królowej Męczenników w Bydgoszczy (ul. Bołtucia 5) – Msza posłania dla grupy pielgrzymów 4don4LORD, jeśli ktoś nie może jechać do Krakowa, niech przyniesie swoje intencje, a zostaną one zabrane na spotkanie z Ojcem Świętym.

„4don4Lord” czyli „Fordon dla Pana” – to grupa wolontariuszy, którzy przygotowywali się na wyjątkowe święto młodych w Krakowie. Gimnazjaliści, licealiści oraz studenci gromadzili się na co dzień przy parafii Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy.

mj

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor