Zapowiedzi 2 Mar 2021 | mk

Od 7 do 10 marca w parafii NSPJ (plac Piastowski) nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. Mirosław Maliński - ceniony duszpasterz z Wrocławia, autor popularnych „Kazań ponadczasowych”.

Duszpasterz miał poprowadzić rekolekcje już w ubiegłym roku, z powodu pandemii jego przyjazd został jednak przełożony. Nauki rekolekcyjne będą głoszone w niedzielę podczas wszystkich Mszy świętych. O godz. 16.15 zostanie wygłoszona specjalna konferencja dla małżeństw, natomiast podczas Mszy św. o 20.00 kapłan wygłosi naukę skierowaną do środowisk inteligenckich, akademickich, twórczych.

W dni powszednie Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00 i 18.00, konferencja dla środowisk akademickich oddzielnie, o godz. 19.15. Przewidziano też konferencję dla babć i dziadków (wtorek, godz. 10.00). Wyspowiadać się będzie można w dni powszednie od 17.30.

Ksiądz Maliński „Malina” prowadzi Centralny Ośrodek Duszpasterstwa Akademickiego „Maciejówka” we Wrocławiu. Opublikował między innymi: Oswojone. Apokryf o Jezusie Chrystusie dla tych, co nie boją się ryzykaWidokówki, Małżeństwo od kuchni, Temperamenty - rozwój charakteru

Dużą popularność zyskał przez internetowe „Kazania ponadczasowe” i kursy przedmałżeńskie; jego nagrania są dostępne m.in. na kanale 2ryby.pl na YouTubie.

mat. parafii NSPJ w Bydgoszczy/Facebook

 

mk Autor