Zapowiedzi 24 Apr 2018 | Redaktor
Nie jesteśmy idealni, ale uwierzyliśmy że możemy być doskonali - zapraszamy do RCS

Ruch Czystych Serc to katolicka wspólnota młodych ludzi szukających Pana Boga i prawdziwiej miłości w dzisiejszym świecie. Chcemy uczyć się pięknej i wytrwałej miłości, bez zniewoleń pornografią czy innymi rzeczami, które zabierają człowiekowi jego godność.

Nie jesteśmy idealni ale staramy się podnosić z każdego upadku i dalej odważnie iść za Jezusem. Jeśli też pragniesz prawdziwej czystej miłości przyjdź na spotkanie! Nie ważne jaką historię masz za sobą. Może właśnie teraz zmagasz się z czymś. RCS jest dla każdego, tego, kto poszukuje i tego który już wie jaką drogą chce iść.

Spotykamy się w każdą środę o godzinie 18:00 na Mszy Świętej w parafii OO. Jezuitów, Pl. Kościeleckich 7, Bydgoszcz. Po Mszy udajemy się do salki w domu zakonnym na spotkanie. Dwa razy w miesiącu mamy spotkanie formacyjne, na którym poruszamy tematy związane z wiarą, tworzeniem relacji damsko-męskich, czystością przedmałżeńską, powołaniem, przyjaźnią itp. Raz w miesiącu jest adoracja Najświętszego Sakramentu i raz spotkanie integracyjno-rozrywkowe (kino, gry planszowe, tańce).

Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę 25 kwietnia 2018 r. Tytuł spotkania to „Aż siedemdziesiąt siedem razy.” Widzimy się na Maszy Świętej o godz. 18:00 a następnie przejdziemy do salki by porozmawiać wspólnie o przebaczaniu. Czy potrafimy wybaczać innym? A może mamy problem z przebaczeniem sobie samemu? Czy przebaczenie w niektórych przypadkach wydaje się być ponad nasze możliwości?

Zapraszamy

RCS BYDGOSZCZ

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor