Zapowiedzi 13 Apr 2016 | Redaktor
Dzień niesienia pomocy w Ekonomiku

Fundacja „Wiatrak” w ramach ogólnopolskiej kampanii charytatywnej zaprosiła szkoły do pomocy w zbieraniu środków na rehabilitację osób z niepełnosprawnością. Jako pierwsi do Pojedynku Dobrego na Kilometry zgłosili się uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy.

We wtorek 19 kwietnia w godz. 9.00–12.00 w budynku szkoły przy ul. Gajowej 98 uczniowie będą mogli na różne sposoby pomóc osobom potrzebującym, między innymi wspierając osoby niepełnosprawne poprzez udział w akcji Kilometry Dobra. Zebrane przez uczniów złotówki będą układane w jednym ciągu, tworząc tym samym szlak dobra. Cała kwota zostanie przeznaczona na rehabilitację podopiecznych Fundacji „Wiatrak”. Oprócz zbierania złotówek w szkole będzie można oddać krew, a także zarejestrować się w bazie dawców komórek macierzystych.


Do Pojedynku Dobrego na Kilometry Fundacja „Wiatrak” zaprasza wszystkie szkoły z Bydgoszczy i okolic. Więcej informacji na stronie internetowej kilometrydobra.wiatrak.org.pl

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor