Zapowiedzi 26 Feb 2018 | Redaktor
Brzoza zaprasza na  obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Katolickie Stowarzyszenie Edukacyjno-Sportowe zaprasza na mszę św. w intencji „Żołnierzy Wyklętych”, która zostanie odprawiona w niedzielę 04 marca 2018 roku o godzinie 12:00.

Przed mszą o g. 11.45 zostanie wyświetlona okolicznościowa prezentacja upamiętniająca „Żołnierzy Wyklętych” walczących w okolicach Puszczy Bydgoskiej, a po mszy w salkach domu parafialnego zapraszamy na projekcję filmu „Wyklęty” w reżyserii Konrada Łęckiego. Film przeznaczony jest wyłącznie dla widzów dorosłych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach i tym samy włączenie się w obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.

Katolickie Stowarzyszenie Edukacyjno - Sportowe w Brzozie rozpoczęło działalność we wrześniu 2016 r. Zostało powołane dla organizacyjnego i merytorycznego wspierania działań na rzecz wychowania, kultury oraz rozwoju sportu i kultury fizycznej dzieci, młodzieży i dorosłych. Stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej, a jego aktywność oparta jest na pracy społecznej członków.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor