Zapowiedzi 3 Mar 17:21 | mk
„A jeśli On ma rację?” Ostatni dzień rekolekcji w duszpasterstwie „Martyria”

mat. Diecezjalnego Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria”

Rekolekcje wielkopostne dla studentów w parafii MBKM prowadzi ks. Rafał Główczyński SDS, znany jako youtuber „Ksiądz z osiedla”. Ostatnia część nauk została zaplanowana na środę (3 marca), na godz. 20.00, można będzie śledzić także transmisję na YouTubie. Zapis całych rekolekcji pojawi się na kanale Martyrii z kilkudniowym opóźnieniem.

„A co, jeśli On ma rację?” - brzmiało hasło przewodnie rekolekcji. Swoje - nietypowe - tytuły miały także poszczególne rekolekcyjne spotkania: Rozczarujesz się” (poniedziałek) i Zawiedziesz się” (wtorek). - Czy Rozczarujesz się” jest klasycznym hasłem zapraszającym na rekolekcje? Pewnie nie, ale nasz rekolekcjonista już wczoraj udowodnił, że nie jest zwykłym księdzem - napisali 1 marca administratorzy strony duszpasterstwa na Facebooku. - Jedno wiemy na pewno. WARTO - dodali.

 Ostatnie nauki w parafii Matki Bożej Królowej Męczenników (ul. Bołtucia 5) kapłan wygłosi w środę (3 marca) o godz. 20.00. Tym razem hasło brzmi: „Dasz radę?”. Transmisję będzie można śledzić na kanale YouTube DA Martyria. Nagranie wszystkich nauk pojawi się na kanale z kilkudniowym opóźnieniem.

mk Autor