Zapowiedzi 20 Dec 2017 | Redaktor
22 grudnia - męska sprawa w Bydgoszczy

LEW JUDY

22 grudnia męska sprawa w kościele oo. jezuitów w Bydgoszczy. Jest zaproszenie na Mszę Świętą w intencji mężczyzn i Adorację.

Jak czytamy na stronie wydarzenia:

"Odkryj męską relację z Bogiem jak nigdy dotąd. To jest ten czas aby obok tężyzny fizycznej zadbać też o swoją duszę... Weźcie ze sobą swoich braci, przyjaciół, kumpli i znajomych!"

Na plakacie zapraszającym na Mszę Świętą widnieje znak pewnej wspólnoty: LEW JUDY Przy okazji zapowiadam, że już się skontaktowaliśmy z prowadzącymi tę ciekawą i wydaje się niesłychanie potrzebną dla dzisiejszego świata misję. Mamy nadzieje na wywiad już wkrótce.

Kościół w mężczyźnie objawia dobrą siłę, czyli siłę dobra!

Oto co o sobie piszą:

LEW JUDY - MISJA

"Jesteśmy wspólnotą dorosłych mężczyzn. Wędrujemy z Bogiem do pełni męskości. Nasza misja to wzmacnianie fizyczne, psychiczne, a przede wszystkim duchowe mężczyzn z naszej wspólnoty Lew Judy i wszystkich mężczyzn. Tak, byśmy przez naszą męskość zbliżali się do Boga, służyli innym ludziom, poznali i przezwyciężyli samych siebie i panując nad sobą wolni żyli pełnią serca.

By dzięki temu kobiety, dzieci i Kościół dla których jesteśmy, mogli na nas liczyć i doświadczać prawdziwej Miłości; by osoby, które spotkamy na naszej drodze, mogły zaznawać dobra. Pragnieniem naszych męskich serc jest dojść do Królestwa, które On nam obiecał wraz z tymi których nam powierzył."

źródło: lewjudy.info

red.: KB

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor