Z życia diecezji 17 Mar 2021 | Redaktor
Rekolekcje dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.

Plakat. Rekolekcje dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. Żródło Diecezja Bydgoska

Diecezja Bydgoska i Duszpasterstwo Służby Liturgicznej zorganizowali rekolekcje dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.. Rekolekcje odbywają się od 11-27 marca. Zapisać się i wziąć udział można pod linkiem: https://liturgicznabydgoszcz.pl/rekolekcje-nadzwyczajnych-szafarzy-komunii-swietej. Uczestnictwo w rekolekcjach jest warunkiem przedłużenia upoważnienia do pełnienia funkcji w diecezji bydgoskiej na lata 2020/21.

Diecezja Bydgoska i  Duszpasterstwo Służby Liturgicznej  zorganizowali  coroczne rekolekcje dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. Tegoroczne rekolekcje przeprowadzone są wyłącznie w formie online.

Spotkania odbędą się w czterech terminach:

11 marca (czwartek) – termin wskazany dla niepracujących,

13 marca (sobota),

20 marca (sobota),

27 marca (sobota),

Terminy spotkań 11,13, 20 i 27 w godz. 9:30 – 18:00. Zgłoszenia na rekolekcje odbywają się za pośrednictwem formularza internetowego na stronie https://liturgicznabydgoszcz.pl/rekolekcje-nadzwyczajnych-szafarzy-komunii-swietej/ (limit 100 osób na jedno spotkanie; decyduje kolejność zgłoszeń).

Uczestnictwo w spotkaniach organizowanych przez Duszpasterstwo Służby Liturgicznej jest warunkiem przedłużenia upoważnienia do pełnienia funkcji w diecezji bydgoskiej na lata 2020/21


Red.
Żródło - Diecezja Bydgoska

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor