Z życia diecezji 23 Oct 17:25 | BR

fot. pixabay

Duszpasterstwo Akademickie "Martyria" zaprasza na cykl spotkań dla par i jeszcze nie par. Tematem spotkań będzie dojrzewanie do pięknej i miłości i budowanie relacji.

Kolejna szkoła biblijna już 9 lutego

Z życia diecezji 6 Feb 16:42

Spotkania w ramach cyklu "PARKing" poprowadzą Asia i Paweł Niedbalscy - małżonkowie i rodzice prowadzący od lat „Co i jaki” oraz poradnię małżeńską. Chcą podzielić się z wszystkimi poszukującymi swojej „drugiej życiowej połówki” zasadami budowania mocnych więzi i relacji w przestrzeni miłości. "PARKing" to spotkania dla tych, którzy chcą poznać i doświadczyć ciekawych ludzi oraz zainwestować w związki małżeńskie na całe życie.

 

Wydarzenie adresowane jest do wszystkich "par i jeszcze nie par".  Odbywać się będzie raz w miesiącu. Start o godz. 18:00 w Domu Parafialnym przy parafii pw. Matki Bożej Królowej Męczenników przy ul. Bołtucia 5. Po spotkaniu odprawiona zostanie Msza Święta o godz. 20:00. Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się w niedzielę 22 listopada. Następne terminy to: 20 grudnia, 17 stycznia, 21 lutego, 21 marca, 18 kwietnia, 16 maja, 20 czerwca 2021 roku. 

 

Plakat wydarzenia: 

 

Na podstawie: DA Martyria/FB 

BR

BR Autor

Redaktor