Wydarzenia 23 Jan 2018 | Redaktor
Zaproszenie na Jasełka i do kina od wspólnoty z Górzyskowa

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Jasełka z kolędami, które zostaną przedstawione w dniu 28.01.2018 - (niedziela) w kościele NMP Matki Kościoła o godzinie 15.30.

A także: Z życzliwością wychodząc naprzeciw potrzebom bydgoszczan, proponujemy też wspólne wyjście do kina „Helios” na film o życiu założyciela Zakonu Ojców Jezuitów p.t. ”Ignacy Loyola”. Projekcja filmu zaczyna się o godz. 16.00 04.02. – niedziela. Sala zarezerwowana jest na 400 miejsc.

Zapisy i wszystkie informacje pod numerem tel. 502107039

Kilka słów o nas:

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że przy parafiii NMP Matki Kóścioła przy ulicy Jaskółczej na Górzyskowie w Bydgoszczy utworzyła się Grupa Uwielbieniowa.

Parafią od lat zarządza ks. Kanonik Piotr Raszka. Opiekunem grupy jest ks. Wikary Michał Borowski.

Nasza grupa ma swoje spotkania w pierwsze piątki miesiąca, na uwielbieniu podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu, po Mszy św. o godzinie 17.00.

Serdecznie zapraszamy osoby, którym bliska jest modlitwa uwielbienia Serca Pana Jezusa. Podejmujemy różne inicjatywy ewangelizacyjne takie jak:

  1. Organizacja wyjazdu autokarem na Hel w dniu modlitwy „Różaniec do granic”,

  2. Akcje charytatywne wspierające parafię w okresie adwentu, poprzez wspólne pieczenie i sprzedaż świątecznych pierników,

  3. Organizacja grupowych wejść do kina na filmy o tematyce katolickiej,

  4. Przygotowanie jasełek z kolędami, w których uczestniczą obok członków wspólnoty dzieci i młodzież oraz profesjonalny zespół muzyczny,

  5. Modlitwa za osoby szczególnie dotknięte chorobą i cierpieniem,

  6. Modlitwa w intencjach składanych przez parafian i innych ludzi.

Grupa Uwielbieniowa - z parafii NMP Matki Kóścioła

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor