Wydarzenia 6 Feb 2018 | Redaktor
Wspólnota Magnificat zaprasza!

Wspólnota Magnificat spotyka się w każdy poniedziałek w Kaplicy akademickiej przy Bazylice św Wincentego a Paulo o  godz. 19:00. Spotkania łączy modlitwa Uwielbienia przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie, modlitwę poprzedzają wymiennie: Eucharystia, dzielenie się Słowem Bożym, konferencja formacyjna, medytacja Pisma Świętego.

Co roku wspólnota przeprowadza 10-tygodniowe rekolekcje Seminarium Odnowy życia w Duchu Świętym dla chętnych z Bydgoszczy, które rokrocznie przechodzi około 50 osób.

W tym roku seminarium zaczyna się 26.02.2018 – zapraszamy, każdego kto chce zacząć/pogłębić/odkryć na nowa swoją relacje z Bogiem.

Ponadto włączamy się w organizację przeróżnych bydgoskich i diecezjalnych wydarzeń ewangelizacyjnych, od Tygodnia Ewangelizacji Bydgoszczy, przez rekolekcje i warsztaty charyzmatyczne, po czuwanie przed zesłaniem Ducha Świętego.

Działają u nas diakonie: muzyczna, miłosierdzia, modlitwy osłonowej, techniczna. Razem modlimy się i razem spędzamy czas - agape po spotkaniu bardzo zbliża. Jest na przykład wspólnotowy sylwester, ogniska, grille, jesteśmy wielką rodziną.

Dołącz do nas, zapraszamy!

Ania

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor