Wydarzenia 1 Sep 2019 | Redaktor
Wiatrak zaprasza na zajęcia pozalekcyjne

Serdecznie zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne do "Wiatraka". Zapisy trwają!

Wiatrak dla Ciebie – sezon 2019/2020: – bogata oferta zajęć – dostosowana do każdej grupy wiekowej (od maluszka do staruszka) – profesjonalnie wyszkoleni instruktorzy – specjalnie dostosowane sale do zajęć, treningów i występów, wyjątkowe wnętrza Domu Jubileuszowego Jana Pawła II

Co zyskuje się wstępując w nasze progi? W “Wiatraku” nikt nigdy się nie nudzi! Do wyboru jest ogromna ilość zróżnicowanych zajęć – odbywających się rano, w południe, po południu lub wieczorem, w konkurencyjnych cenach. “Wiatrak” to miejsce odkrywania i rozwijania talentów i umiejętności, a także zawierania przyjaźni. Zdobyte umiejętności uczestnicy naszych zajęć prezentują na organizowanych przez nas wydarzeniach, imprezach i pokazach.

Na tych, którzy lubią pomagać i działać dla innych czeka nasz Wolontariat GPS i wolontariat międzynarodowy, a na chętne dzieci, które chcą wspólnie z nami odrabiać lekcje i popołudniami się bawić – świetlica “Pinokio”.

Czekamy na Ciebie codziennie – od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00 – w biurze “Wiatraka” lub na Twój telefon pod nr tel. 52 3234810/812.

sprawdź na stronie: TU

Oferta na rok szkolny 2019/2020, a także zdjęcia z zajęć: Taniec z elementami baletu oraz darmowej dla wszystkich chętnych dzieci świetlicy "Pinokio" - w załączniku.

Zapraszamy serdecznie.

Fundacja "Wiatrak"

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor