Wydarzenia 18 Mar 2019 | Redaktor
Warszawski przykład postawy rodzicielskiej wobec ideologizacji dzieci

Dziś w stolicy odbędzie się społeczny protest przeciwko działaniom prezydenta Warszawy, oczywiście chodzi o deklarację na rzecz społeczności Lesbijek, Gejów, osób Biseksualnych oraz osób Transgenderycznych, czyli rodzice warszawscy protestuja przeciwko karcie LGBT, która powoduje szczególny rodzaj traktowania osób o tych skłonnościach, ich uprzywilejowanie społeczne ponad resztę ludzi i w praktyce przeprowadzaną paraedukację seksualną w stołecznych szkołach przez wyznawców ideologii gender.

Tak wielki opór społeczny jaki obserwujemy wszyscy wobec działań progenderowych jest pełnym braniem odpowiedzialności rodzicielskiej za dzieci, która w naszym kraju jest wciąż ceniona bardzo wysoko, a ma swoje zabezpieczenie w Konstytucji.

Jak to się wszystko poukłada w Warszawie? Czego przykładem będzie stolica dla innych polskich miast? Póki co Warszawa ma rodziców, którzy działają na bardzo wysokim poziomie kultury, wiedzy i metodologii postępowania, co widac po działaniach fundacji i stowarzyszeń, o czym często wspominamy na stronie Katolickiej Bydgoszczy, a czego dowodem jest chociażby ostatnie OGÓLNOPOLSKIE SYMPOZJUM - DZIECI I MŁODZIEŻ W ZAGROŻENIU. FONOHOLIZM. PORNOGRAFIA, które nie tak dawno bo 9 marca br. gościło właśnie specjalistów z warszawskich stowarzyszeń i fundacji w naszym mieście.

A oto komunikat Fundacji Centrum Życia i Rodzina - organizatorów warszawskiego protestu:

"Zapraszamy na protest społeczny pod hasłem: „Warszawski Protest Rodziców”, organizowany 18 marca, w najbliższy poniedziałek, o godz. 16:00 pod warszawskim ratuszem (pl. Bankowy 3/5).

Protest organizowany jest jako odpowiedź na ostatnie działania prezydenta Warszawy w związku z podpisaną przez niego deklaracją „Warszawska Polityka Miejska na rzecz społeczności LGBT+”. Podpisana deklaracja jest niezgodna z konstytucyjnym prawem do wychowania dzieci według własnych przekonań oraz z obowiązującym prawem oświatowym.

Prezydent Rafał Trzaskowski 15 stycznia tego roku zapowiedział „walkę z mową nienawiści” w warszawskich szkołach w oparciu o podręczniki zawierające homoseksualną propagandę, a już 18 lutego podpisał deklarację LGBT+, dokument realizujący postulaty tej grupy, wprowadzający między innymi do szkół zajęcia z edukacji seksualnej dotyczące homoseksualizmu, biseksualizmu i transseksualizmu w oparciu o budzące sprzeciw wytyczne WHO (Światowej Organizacji Zdrowia).

[...]

W odpowiedzi na powyższe inicjatywy, Centrum Życia i Rodziny skierowało do prezydenta Warszawy pismo wzywające do zaprzestania tego typu działań, oraz rozpoczęło zbiórkę podpisów pod apelem do minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej. Ratusz w odpowiedzi uzasadnił swoje dotychczasowe działania „wspólną troską” o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży.

Centrum dla Życia i Rodziny poprzez organizację Warszawskiego Protestu Rodzin chce alarmować, że to rodzice, a nie tworzący deklarację LGBT+, powinni decydować o sposobie wychowania własnych dzieci według swoich przekonań. Na protest zaproszeni są wszyscy sprzeciwiający się założeniom Deklaracji LGBT+. W spotkaniu wezmą również udział eksperci z zaproszonych organizacji działających na rzecz rodziców w tym m.in.: Ordo Iuris, Fundacji PRO czy CitizenGO.

Centrum Życia i Rodziny, organizator Warszawskiego Protestu Rodzin, to fundacja, której celem jest obrona ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz obrona rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartej na przyjęcie i wychowanie dzieci. CZiR jest m.in. organizatorem Marszów dla Życia i Rodziny odbywających się w 160 miastach Polski a także wielu innych wydarzeń i kampanii społecznych."

źródło: FCŻiR

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor