Wydarzenia 31 May 2019 | Redaktor
Stanisław Soyka w Bydgoszczy na Festiwalu Nowe Spojrzenie 2019

Już w niedzielę 9 czerwca 2019 r. odbędzie się w Bydgoszczy VIII już edycja Festiwalu Nowe Spojrzenie. To imponujące wydarzenie kulturalne o ogólnopolskim zasięgu - poprzednie edycje zgromadziły łącznie kilkadziesiąt tysięcy uczestników z całego kraju.

Tego dnia muzyczną ucztę zapewnią uznani polscy artyści: Stanisław Soyka oraz zespół Sound’n’Grace, których poprzedzać będą formacje Hołd, Kapela.N oraz zwycięzca tegorocznej edycji przeglądu muzycznego zespół Aniołąki. Dodatkowo w klubie Altruist prelekcje wygłoszą zaproszeni przez organizatorów Goście – Pan Robert Grochowski (odkrywca bydgoskiego skarbu) oraz Siostry Szarytki z Chełmna.

Festiwal, oprócz muzycznej uczty, oferuje również atrakcje dla całych rodzin i ludzi w każdym wieku. Na wszystkich zainteresowanych czekać będzie piknik po Bydgoskim Marszu dla Życia i Rodziny oraz moc atrakcji, o których informacje pojawią się niedługo na naszej stronie internetowej.

Poza tym dzięki możliwości wejścia na taras widokowy na kopule Bazyliki, jak co roku, uczestnicy Festiwalu będą mieli także wyjątkową okazję podziwiać Bydgoszczy z lotu ptaka. Dodatkowo na wszystkich zainteresowanych czekać będzie gra terenowa „Nowe Spojrzenie na Bazylikę” (więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2499746476726700/).

Festiwal odbędzie się na skwerze u zbiegu ulic Berwińskiego i Szymanowskiego – w okolicach bydgoskiej Bazyliki. Rozpoczęcie o godz. 15:00. Wstęp wolny!

Aktualne informacje o Festiwalu są dostępne na stronie internetowej: http://nowespojrzenie.com/new/ oraz na www.facebook.com/FestiwalNoweSpojrzenie.

Organizatorzy FNS 2019'

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor