Wydarzenia 19 Mar 2019 | Redaktor
Rodzice mówią NIE seksedukacji - videorelacja

Na kanale you tube ukazała się video-relacja z wczorajszego protestu rodziców, która miała miejsce w Warszawie przeciwko wprowadzanej przez Prezydenta Miasta seksedukacji do stołecznych szkół publicznych.

W demonstracji 18 marca 2019 r. pod warszawskim ratuszem brało udział około 1500 osób. Nie obyło się bez prowokacji. Jedni z prowokatorów mieli nawet hasło: "Dość heteropropagandy w szkołach".

Lekarz pediatra Grażyna Rybak, przedstawicielka Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Lekarzy podczas protestu nazwała rzeczy po imieniu, wskazując na racjonalne, medyczne konsekwencje seksedukacji:

"Reprezentuję stanowisko lekarzy wielu specjalności, - powiedziała -którzy napisali stanowisko przeciw deklaracji LGBT. Nie możemy milczeć, podczas gdy na siłę usiłuje się wprowadzić edukację seksualną. w szkołach, ale także i w przedszkolach. Ta edukacja typu B...

[Po tych słowach podczas wystąpienia pani doktor doszło do prowokacji]

... edukacja typu B według standardów WHO prowadzi krótko mówiąc do podawania przez wiele lat trucizny, która zatruje życie i zdrowie naszych dzieci. Ta edukacja prowadzi, tak jak jest to już w krajach które ją wprowadziły, do masywnej ilości ciąż nieletnich, do aborcji, do wtórnej niepłodności, do zwiększenia sprzedaży środków antykoncepcyjnych, do realizacji patologicznych wzorców popędu seksualnego, poprzez nauczanie przedszkolaków masturbacji i samo-zaspokajania. Nie wyrażamy zgody na to, aby ten program był nazywany programem promocji zdrowia. To nie jest promocja zdrowia, to jest promocja patologii seksualnej. Żądamy odwołania tej deklaracji. Nie będziemy milczeć, gdy poprzez taka edukację całe społeczeństwo zmierza do lawiny chorób. Lawiny chorób psychiatrycznych, ginekologicznych, stymulacji rynku in vitro, przez to, że będzie fala niepłodności wśród kobiet."

Pan poseł Winnicki bardzo mocno powiedział o propagandzie genderowej, która wlewa się w umysły Polaków poprzez polską telewizję, np. jest silnie obecna w serialach.

Pani Kaja Godek, mając dziecko w szkole specjalnej, głośno opowiedziała o tym, że lobby genderowe wkracza nawet do szkół specjalnych, gdzie uczą się dzieci, które przecież cierpią, są słabe.

Anna Maria Siarkowska posłanka, mama trójki dzieci i czwarte w drodze wyraziła jasno swoje stanowisko: "Ci, którzy nie mają dzieci, pod płaszczykiem tolerancji, pod płaszczykiem edukacji seksualnej chcą nasze dzieci demoralizować. [...] To rodzice są od wychowywania dzieci i od rozmawiania z nimi na temat seksu i na temat wszystkiego, co się tego dotyczy."

Poseł Paweł Lisiecki natomiast powiedział: "Szanowni państwo, Rafał Trzaskowski, podpisując deklarację LGBT+ ruszył pewien kamień. Ruszył pewien kamień, za którym pójdzie lawina. Lawina niezgody na to, co się dzieje w warszawskim ratuszu w sprawach edukacji."

Całość można zobaczyć i wysłuchać w materiale video poniżej. Warto wysłuchać wszystkich wystąpień także przedstawicieli Ordo Iuris, czy pani Dominiki Figurskiej -aktorki i wielu innych osób, które nie zamierzają pozwolić wraz z tysiącami rodziców na genderową indoktrynację dzieci w Polsce.

źródło: kanał 'Polskie Sprawy' - you tube

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor