Wydarzenia 9 Nov 2020 | Redaktor
Rekolekcje mimo pandemii – zaproszenie do duchowego rozwoju

W sytuacji kolejnych ograniczeń związanych z pandemią Dom Rekolekcyjny Jezuitów w Gdyni zaprasza na rekolekcje i sesje za pośrednictwem internetu. Podajemy poniżej trzy propozycje na listopad i grudzień.

Rekolekcje ignacjańskie w domu – dla zaawansowanych (znających już rekolekcje ignacjańskie). 8 dni ćwiczeń duchowych z towarzyszeniem przez telefon lub internet (komunikatory). Termin: wybrane 8 dni pomiędzy 3-22 listopada. Szczegóły i zapisy do 14 listopada pod tym linkiem.

Rekolekcje kontemplatywne w życiu codziennym metodą Modlitwy Jezusowej. 6 tygodniowy program z rozmową indywidualną raz w tygodniu lub samodzielnie bez rozmów indywidualnych. Czas trwania: od 8 listopada do 20 grudnia. Szczegóły i zapisy do 11 listopada pod tym linkiem.

Sesja psychologiczno-duchowa „Poznanie siebie drogą do bliskości z Bogiem, samym sobą i drugim człowiekiem”. Czas trwania: 4 tygodnie od 21 listopada do 15 grudnia 2020. Spotkania 2 razy w tygodniu w godz. 17.30-20.00 za pośrednictwem platformy internetowej zoom. Szczegóły i zapisy do 19 listopada pod tym linkiem.

Więcej informacji na stronie www.icfd.pl

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor