Wydarzenia 7 May 2019 | Redaktor
Pierwsza płyta zespołu TATO - Katolicka Bydgoszcz gorąco poleca!

TATO - czyli stosunkowo młody zespół muzyczny z ziemi kujawskiej, który tworzą dwaj instrumentaliści i wokaliści: Artur Cwudziński i Marcin Kamiński.

Czym zaskakuje TATO? Z pewnością profesjonalizmem. Muzyka ich jest radością i spokojem, w której nikt z nikim się nie ściga, nikt nie wywyższa. Po prostu przyjaźń Artura i Marcina słychać w ich muzyce i już! Klimat żywy, tempo rytmu naturalnego życia z dużą dawką słońca i tego szczególnego cieszenia się z własnego istnienia. Oto muzyka TATY! Teledysk poniżej - można posłuchać i... zobaczyć.

Gratulujemy Panom wydania pierwszej płyty, a co o niej mówią sami twórcy?

"Musimy przyznać, - mówią panowie - że droga do powstania tej płyty była niezwykle zawiła. Prowadziła nas przez wiele wzlotów i upadków, a także niezrozumiałych w trakcie jej tworzenia wyborów. Dzisiaj jednak, mając gotowy krążek w rękach, widzimy w tym wszystkim działanie Bożej Ręki. Opatrzność doprowadziła naszą przyjaźń do tego zespołu, a w dalszym efekcie do stworzenia tej płyty. Album, który chcemy Wam podarować, po niezliczonych godzinach wspólnej pracy w studiu, to 9 numerów pełnych elektronicznych brzmień, połączonych z tanecznym pulsem, przestrzenią i wrażliwością. Ukryliśmy na nich historię tego jak Pan Bóg, który przewrócił nasze życie do góry nogami, każdego dnia pokazuje to jak bardzo kocha nas wszystkich."

Dla zainteresowanych płytą podajemy link: [code]TU

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor