Wydarzenia 28 Mar 2019 | Redaktor
Piękne zaproszenie video na Misterium w Dolinie Śmierci

Organizatorzy XIX Misterium Męki Pańskiej w Fordońskiej Dolinie Śmierci przeżywają teraz gorący czas przygotowań. Praca wre w każdej cząstce organizacyjnej. Odbywają się nagrania w studio, trwa przygotowywanie rekwizytów i scenografii, cały czas prowadzony jest nabór do części aktorskiej oraz prace związane z zabezpieczeniem technicznym.

W tym roku temat o przyjaźni - z człowiekiem i z Panem Bogiem. Dlaczego? Bo trzeba w dzisiejszym świecie podkreślać rolę prawdziwej przyjaźni, nie takiej, która nas łączy na facebooku - lajk za lajk, która jest interesowna, bezproblemowa, powierzchowna. Trzeba mówić o przyjaźni, która jest wymagająca, która trwa w obliczu przeciwności i pomaga nam się podźwignąć.

UWAGA!

2 kwietnia o godz. 11:00 w Kurii Diecezjalnej w Bydgoszczy, ul. T. Malczewskiego 1, odbędzie się konferencja prasowa dotycząca XIX Misterium Męki Pańskiej pt. "PRZYJACIELU...", które będzie miało miejsce 14 kwietnia br. o godz. 16:00 i 20:00 w Fordońskiej Dolinie Śmierci. Twórcy opowiedzą o tematyce wydarzenia, o przygotowaniach technicznych i artystycznych.

Serdecznie zapraszamy

Organizatorzy XIX MMP

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor