Wydarzenia 13 Nov 2020 | BR
Parafia pw. św. Mikołaja w Łabiszynie

fot. pixabay

Ogłoszenia duszpasterskie to tygodniowa dawka informacji ważnych dla życia parafii i jej parafian. W obecnej sytuacji pandemicznej wielu wiernych nie uczestniczy w niedzielnych nabożeństwach, a co za tym idzie nie ma dostępu do najważniejszych informacji parafialnych. Dlatego też zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się zawsze najważniejsze informacje.

 8. XI. 2020 r.

1. Dzisiaj mamy 32 Niedzielę Zwykłą. Msze św. o 9.00, 10.30 i 12.00.

2. Dzisiaj przeżywamy XII Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym w tym roku w Republice Środkowoafrykańskiej „ Przywrócić nadzieję”  i będziemy mogli  wesprzeć go swoimi ofiarami do puszek.

3. W środę 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości 102 lata od odzyskania  przez Polskę wolności. Módlmy się w intencji naszej Ojczyzny a   szczególnie o pokój społeczny i szacunek dla każdego w naszej Ojczyźnie.

4. W tygodniu Msze św. o godz. 18.00. W środę  nowenna  do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

5. Za tydzień 3- a niedziela miesiąca. Zbierane ofiary są przeznaczone  na cele remontowe naszej parafii. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

6. W związku z nowymi restrykcjami w obliczu pandemii w naszym kościele może przebywać obecnie jedyna osoba na 15 metrów – u nas jest to 65 osób.

7. W minionym tygodniu Bóg odwołał z naszej wspólnoty parafialnej + Henryka Nowickiego ze Smogorzewa i Czesławę Wudzińską z Łabiszyna i Kazimierza  Mączkę ze Smogorzewa. Jego pogrzeb we wtorek o 13.30. Polecajmy Ich miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

BR

BR Autor

Redaktor